رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 39 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز: «گردان قاطرچی‌ها» برای هفدهمین بار منتشر شد به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، «گردان قاطرچی‌ها» به قلم داوود امیریان برای هفدهمین بار از سوی انتشارات کتابستان معرفت منتشر شد. بر اساس این گزارش، این رمان فضای طنزآمیز دارد و امیریان بخشی از ابعاد حماسه‌های رزمندگان غیور دفاع مقدس را […]

به گزارش جامعه نیوز:

«گردان قاطرچی‌ها» برای هفدهمین بار منتشر شد

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، «گردان قاطرچی‌ها» به قلم داوود امیریان برای هفدهمین بار از سوی انتشارات کتابستان معرفت منتشر شد.

بر اساس این گزارش، این رمان فضای طنزآمیز دارد و امیریان بخشی از ابعاد حماسه‌های رزمندگان غیور دفاع مقدس را در قالبی جدید بیان می‌کند و همین فضای جذاب برای نوجوانان موشکافی می‌شود.

در این رمان ماجرای چند رزمنده روایت می‌شود که سرپرستی یک گردان قاطر را در دست می‌گیرند تا آذوقه و مهمات مورد نیاز عملیات رزمندگان را از این طریق به بالای کوه منتقل کنند.

13990407000401 Test NewPhotoFree - «گردان قاطرچی‌ها» برای هفدهمین بار منتشر شد

 

قصه گردانی که وظیفه‌اش نگهداری از قاطرهایی برای حمل آذوقه و مهمات مورد نیاز رزمندگان به ارتفاعات کردستان است و افراد گردان در کنار این قاطرها داستان‌های خنده‌داری می‌سازند و در طی مانورها و عملیات‌های مختلف هر کدام تجربیات و سختی‌های مختلفی را پشت سر می‌گذراند.

این اثر پس از کسب موفقیت‌های پی در پی در جشنواره‌های مختلف به ویژه دریافت جایزه کتاب فصل، در مراکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری نیز از سوی مخاطبان نوجوان با استقبال گسترده‌ای روبرو شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  کرونا در کشور هر 13 دقیقه یک قربانی می‌گیرد/هر 33 ثانیه یک نفر مبتلا می شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها