رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  گرانی کود و سم هستی کشاورز را دچار مشکل می‌کند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا صباغیان نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس امروز (چهارشنبه ) مجلس در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس با اشاره به گرانی کود و سم کشاورزی اظهار داشت: یکی از کشاورزان برای من این متن […]

به گزارش جامعه نیوز:

 گرانی کود و سم هستی کشاورز را دچار مشکل می‌کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا صباغیان نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس امروز (چهارشنبه ) مجلس در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس با اشاره به گرانی کود و سم کشاورزی اظهار داشت: یکی از کشاورزان برای من این متن را فرستاده است که :تولید غذای مردمان شیرین است، هرچند که خرج و زحمتش سنگین است، یکباره بهای کود و سم شد آزاد، ای شیخ گشایشی که گفتی این است؟

وی با بیان اینکه گرانی کود و سم کشاورزی برای کشاورزان به شدت مشکل‌آفرین شده است، تصریح کرد: کود و سم کشاورزی به نوعی هستی کشاورز است و این روند کشاورز را با خاک یکسان می‌کند. چه مافیایی پشت این قضیه حضور دارد که با اینگونه افزایش قیمت‌ها قشر ضعیف جامعه را نابود می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش ادامه با بیان این که «وضعیت دانش‌آموزان تعجب برانگیز است» مدعی شد: در آغاز سال تحصیلی گفته شد که حضور در مدارس اجباری است و پس از آنکه پول روپوش و لباس و سرویس مدرسه در مدارس غیرانتفاعی گرفته شد اعلام می‌کنند حضور در مدارس اجباری نیست. این وضعیت در شأن آموزش و پرورش نیست و گویی هدف تعلیم و تربیت نبوده بلکه گرفتن پول از مردم است.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی هم‌چنین تصریح کرد: شرکت‌های لیزینگی خودروها در حال تشکیل شرکت‌های زیرمجموعه هستند که پول مردم را بالا می‌کشند سرپرست  صنعت، معدن و تجارت باید به این موضوع ورود کند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها