رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 480 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  گرانی نهاده‌های دامی عاملی بر کمبود نان/استانداری از ایجاد مجتمع نان حمایت کند رضا قاسمیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد، اظهار کرد: برای رفع مشکل توزیع نان در خراسان شمالی اقداماتی همچون ایجاد کمیته برخورد با تخلفات، تغییر و افزایش لیست کشیک نانوایی‌ها و تقویت نانوایی روستاها انجام خواهد […]

به گزارش جامعه نیوز:

 گرانی نهاده‌های دامی عاملی بر کمبود نان/استانداری از ایجاد مجتمع نان حمایت کند

رضا قاسمیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد، اظهار کرد: برای رفع مشکل توزیع نان در خراسان شمالی اقداماتی همچون ایجاد کمیته برخورد با تخلفات، تغییر و افزایش لیست کشیک نانوایی‌ها و تقویت نانوایی روستاها انجام خواهد شد؛ علاوه بر آن گشت‌های نظارتی نیز همه‌روزه ناظر عملکرد نانوایی‌ها هستند.

وی در خصوص ایجاد مجتمع نان گفت: قبلاً بحث مجتمع نان پیگیری شده است، اما به دلیل عدم استقبال با شکست مواجه شد و در حال حاضر یک واحد نان‌پزی در نظر گرفته‌شده که اگر موردحمایت استانداری واقع شود تا بتوان آن را همیشه فعال نگه داشت شروع به کار خواهد کرد.

رئیس اتحادیه نانوایان خراسان شمالی یکی از کمبود نان را کثرت مصرف دانست و تصریح کرد: یکی از مشکلات کمبود نان به دلیل گرانی نهاده‌های دامی است که موجب می‌شود دامداران به‌جای آن از نان استفاده کنند.

وی افزود: ازآنجایی‌که بعدازظهر هرروز عموم افراد در پی نان تازه هستند این شلوغی عادی بوده و سال‌های گذشته نیز به همین ترتیب بوده است.

قاسمیان در پایان خاطرنشان کرد: سازمان صنعت‌، معدن و تجارت باید چاره‌ای برای گرانی نهاده‌های دامی داشته باشد تا مشکل کمبود نان که تا حد زیادی مربوط به آن است حل شود. 

انتهای پیام/ز


این خبر را هم ببینید:  هدف سفر دوم نخست‌وزیر عراق به آمریکا چیست؟

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها