رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  کیفیت هوای مشهد همچنان نارنجی و ناسالم است/ ایستگاه آوینی در وضعیت قرمز به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، براساس داده‌های مرکز پایش آلاینده‌های زیست محیطی مشهد، شاخص کیفیت هوای مشهد طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی عدد ۱۱۹ و شاخص فعلی بر روی عدد ۱۱۵ هر دو در شرایط نارنجی و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کیفیت هوای مشهد همچنان نارنجی و ناسالم است/ ایستگاه آوینی در وضعیت قرمز

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، براساس داده‌های مرکز پایش آلاینده‌های زیست محیطی مشهد، شاخص کیفیت هوای مشهد طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی عدد ۱۱۹ و شاخص فعلی بر روی عدد ۱۱۵ هر دو در شرایط نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

هم اکنون کیفیت هوا در تمام ایستگاه‌های سطح شهر در شرایط نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارند و ایستگاه آوینی با شاخص ۱۵۴ در شرایط قرمز و ناسالم برای تمام گروه‌ها گزارش شده است.

کمترین میزان آلودگی مربوط به ایستگاه‌ رسالت است درحالیکه شاخص این ایستگاه بر روی عدد ۱۰۱ و در شرایط نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

مقایسه غلظت آلاینده‌ها حاکی از آن است که بر غلظت تمام آلاینده‌ها نسبت به روز گذشته در همین ساعت افزوده شده است.

عوارض بهداشتی شرایط نارنجی، احتمال بروز علائم تنفسی در افراد حساس و احتمال تشدید بیماری‌های قلبی یا ریوی در بیماران قلبی و سالمندان است بنابراین توصیه می‌شود افراد خیلی حساس در صورت امکان فعالیت‌های طولانی یا سنگین را کاهش دهند.

انتهای پیام/۷۰۰۶۸

 


این خبر را هم ببینید:  آزادی 60 زندانی زنجانی به همت خیرین

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها