رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 196 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  کیفیت هوای مشهد ناسالم است به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، براساس داده‌های مرکز پایش آلاینده‌های زیست محیطی مشهد، شاخص کیفیت هوای مشهد طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی عدد ۱۰۱ و شاخص فعلی بر روی عدد ۱۴۰ هر دو در شرایط نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد. هم اکنون […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کیفیت هوای مشهد ناسالم است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، براساس داده‌های مرکز پایش آلاینده‌های زیست محیطی مشهد، شاخص کیفیت هوای مشهد طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی عدد ۱۰۱ و شاخص فعلی بر روی عدد ۱۴۰ هر دو در شرایط نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه‌های ماشین ابزار، لشکر، الهیه، آوینی، شهر، خیام شمالی، خاقانی، مفتح و سمزقند در شرایط نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارند و بیشترین بار آلودگی از ۲ ایستگاه آوینی با شاخص ۱۲۰ گزارش شده است.

ایستگاه‌های رسالت، سجاد، چمن و سرافرازان در شرایط زرد و قابل قبول قرار دارند که ایستگاه سجاد با شاخص ۷۷ کمترین میزان آلودگی را دارد.

مقایسه غلظت آلاینده‌ها حاکی از آن است که بر غلظت تمام آلاینده‌ها نسبت به روز گذشته در همین ساعت افزوده شده است.

عوارض بهداشتی شرایط نارنجی، احتمال بروز علائم تنفسی در افراد حساس و احتمال تشدید بیماری‌های قلبی یا ریوی در بیماران قلبی و سالمندان است بنابراین توصیه می‌شود افراد خیلی حساس در صورت امکان فعالیت‌های طولانی یا سنگین را کاهش دهند.

انتهای پیام/۷۰۰۶۸


این خبر را هم ببینید:  با خاطیان تزریق واکسن خارج از نوبت برخورد قضایی شده است/امیدمان به واکسن ایرانی است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها