رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کوچکی‌نژاد: پیوستن به FATF راه فروش نفت و صادرات کالا را مسدود می‌کند جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با انتقاد از برخی فضاسازی‌ها برای پیوستن به FATF  گفت: جریانی در داخل و خارج کشور سعی دارند تا اینگونه القا کنند که مشکلات […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کوچکی‌نژاد: پیوستن به FATF راه فروش نفت و صادرات کالا را مسدود می‌کند

جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با انتقاد از برخی فضاسازی‌ها برای پیوستن به FATF  گفت: جریانی در داخل و خارج کشور سعی دارند تا اینگونه القا کنند که مشکلات معیشتی و فشارهای موجود که بر اثر تحریم‌ها ایجاد شده با پیوستن ایران به FATF  مرتفع خواهد شد.

وی افزود: پیش‌فرضی که آقایان برای خود ایجاد کرده‌اند که با پیوستن به FATF مشکلات حل می‌شود اشتباه است و حل مشکلات با پیوستن به FATF  سرابی بیش نیست. 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همانطور که امضا و اجرای برجام هیچ مشکلی را از ما حل نکرد و حتی باعث مشکلات بیشتر برای کشور شد پیوستن به FATF  و CFT نیز همین‌گونه خواهد بود و هیچ مشکلی را از کشور حل نخواهد کرد.

کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: FATF  دامی است که برای ملت ایران پهن شده و پیوستن به گروه اقدام مالی مشترک نه تنها مشکلی را حل نخواهد کرد بلکه اطلاعات مربوط به راه‌های دور زدن تحریم‌ها را نیز در اختیار دشمن قرار خواهد داد.

وی افزود:‌ همانطور که گفتم پیوستن به FATF  نه تنها تحریمی را برنمی‌دارد بلکه تمام راه‌هایی که ما برای فروش نفت در این شرایط تحریمی طی می‌کنیم و یا کالای دیگری را به خارج صادر می‌کنیم تحت عنوان پولشویی شناخته شده و مسدود خواهد شد.

نماینده مردم رشت در مجلس اظهار داشت: برداشتن تحریم‌ها و پیوستن به FATF  ربطی به هم ندارد و مجمع تشخیص مصلحت نظام نباید زیر بار پیوستن این گروه برود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رهبر انقلاب فردا به مناسبت هفته دفاع مقدس سخنرانی خواهند کرد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها