پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

کوثری: باید با پرهیز از حواشی به دنبال خدمت به مردم باشیم

به گزارش جامعه نیوز:

 کوثری: باید با پرهیز از حواشی به دنبال خدمت به مردم باشیم

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای هیات دولت گفت: ‌همان طور که رهبری فرمودند ۴ سال در ظاهر ۴ سال است اما در اصل فرصت کمی است و باید دولتمردان ما تمام تلاش خود را صرف خدمت به مردم کنند.

وی افزود: در این ۴ سال باید به‌گونه‌ای اقدام شود تا مردم ثمره کارهای انجام شده را لمس کنند و این موضوع برای مردم ملموس باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز در شرایطی قرار داریم که دیگر زمانی برای پرداختن به حواشی نیست و باید با پرهیز از پرداختن به هر گونه حاشیه و حفظ وحدت تمام توان خود را صرف خدمت به مردم کنیم.

کوثری خاطرنشان کرد: در ارتباط با بحث مذاکره نیز باید بگویم که ما با غرب و در رأس آن آمریکا مذاکره کردیم، اما آنها بودند که به مذاکره پشت پا زدند و به آنچه که گفته بودند و امضاء کرده بودند پایبند نبودند.

وی افزود: ما مذاکره را برای مذاکره نمی‌خواهیم بلکه مذاکره باید هدف و نتیجه داشته باشد و نتیجه آن برای هر دو طرف باشد و نه اینکه تنها یک طرف یعنی آمریکا بخواهد از آن بهره ببرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مذکره‌ای مورد تایید است که حق دو طرف در آن لحاظ شده باشد و اگر هم بنا بر انجام مذاکره‌ای باشد ما زمان و مکان و موضوع آن را مشخص خواهیم کرد.

این خبر را هم ببینید:  سی‌ونهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران فراخوان داد

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *