پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
کواکبیان: صهیونیست‌ها در آذربایجان علیه ایران کار کنند، موضع خواهیم گرفت - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

کواکبیان: صهیونیست‌ها در آذربایجان علیه ایران کار کنند، موضع خواهیم گرفت

به گزارش جامعه نیوز:

 کواکبیان: صهیونیست‌ها در آذربایجان علیه ایران کار کنند، موضع خواهیم گرفت

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری ظهر امروز (پنجشنبه) در نشست خانه احزاب در وزارت کشور با بیان اینکه دولت آذربایجان می‌خواهد با رژیم صهیونیستی نرد عشق ببازد مسئله‌ای نیست ولی اگر احساس شود پایگاه رژیم صهیونیستی در آذربایجان علیه ایران کار می‌کند حتما حساسیم و موضع خواهیم گرفت، گفت: ما طالبان را نمی توانیم نادیده بگیریم چون واقعیتی در افغانستان هستند اما همه بحث این است که تعامل از نقطه قوت باشد.

وی افزود: در مورد به رسمیت شناخته شدن طالبان هم عجله نکنیم و در عین حال توجه کنیم که سازمان ملل از لحاظ حقوق بین الملل مهم تر از همه کشورهاست و اول باید آنها و بعد کشورهای دیگر به رسمیت بشناسند و بعد کشورهای منطقه و بعدا ما به رسمیت بشناسیم.

کواکبیان ادامه داد: امنیت شیعه برای ما مهم است و اینطور نیست که اینها را به امان خدا بسپاریم و حقوق مهاجرین هم مهم است و باید به ۳میلیون افغانستانی با همکاری دولت فعلی سرو سامان دهیم. 

دبیرکل حزب مردم سالاری با تاکید بر اینکه افکار عمومی داخل ایران با توجه به سبقه طالبان مایل با روابط گسترده نیس، گفت: اما اگر طالبان همانگونه که می‌گوید فرق کرده است باشد، در یک بازه زمانی این افکار عمومی مثبت تر می شود و ما بهتر می توانیم عمل کنیم.

وی تاکید کرد: مردم افغانستان با حکومت قبلی بغض داشتند و به همین دلیل مقاومت نکردند، با این حال با طالبان سر و سری ندارند.

این خبر را هم ببینید:  حماس: تمام ملت فلسطین، سلاح به‌دست بگیرند

انتهای پیام/