رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کمیسیون کشاورزی به پیشنهادهای ۱۰‌گانه کمیسیون اصل ۹۰ درباره مشکلات نهاده‌های دامی در کشور توجه کند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی بعد از قرائت گزارش کمیسیون اصل ۹۰ درباره مشکلات تأمین ارز و تولید نهاده‌های دامی که امروز در جلسه علنی مجلس (یکشنبه ۲۵ آبان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کمیسیون کشاورزی به پیشنهادهای ۱۰‌گانه کمیسیون اصل ۹۰ درباره مشکلات نهاده‌های دامی در کشور توجه کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی بعد از قرائت گزارش کمیسیون اصل ۹۰ درباره مشکلات تأمین ارز و تولید نهاده‌های دامی که امروز در جلسه علنی مجلس (یکشنبه ۲۵ آبان ) قرائت شد از این گزارش تشکر کرد و اظهار داشت: کمیسیون‌های تخصصی مجلس به ویژه کمیسیون کشاورزی بایستی پیشنهادات ده‌‌گانه مطرح شده در گزارش اصل ۹۰ را مورد استفاده قرار دهند.

وی افزود: کمیسیون کشاورزی به صورت ستادی و میدانی پیگیر موضوع تأمین ارز و توزیع نهاده‌های دامی بوده و گزارشی را هم آماده کرده که قرار است در صحن علنی مجلس قرائت شود.

رئیس مجلس تصریح کرد: گزارش کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره مشکلات تأمین ارز و توزیع نهاده‌های دامی و گزارش کمیسیون کشاورزی در همین رابطه می‌تواند مکمل یکدیگر باشد.

قالیباف در پایان خاطرنشان کرد: بانک مرکزی و وزارتخانه‌های مربوطه باید توجه را در این باره داشته و برای رفع مشکلات اقدام کنند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها