رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 107 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کمیسیون امنیت ملی مجلس افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در ابوظبی را محکوم کرد ابوالفضل عمویی سخنگوی کیمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، بررسی مواد […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کمیسیون امنیت ملی مجلس افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در ابوظبی را محکوم کرد

ابوالفضل عمویی سخنگوی کیمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، بررسی مواد لایحه «اصلاح قانون بکارگیری سلاح توسط مامورین نیروهای مسلح در موارد ضروری» آغاز شد. 

وی افزود: کلیات این لایحه پیش از این در کمیسیون تصویب شده بود و برای جمع بندی پیشنهادها به کمیته دفاعی کمیسیون ارجاع شده بود. 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: در جلسه امروز کمیسیون، گزارش کمیته دفاعی قرائت شد و حدود نیمی از موارد مرور شد و مورد تصویب کمیسیون قرار گرفت. 

عمویی خاطرنشان کرد: بررسی سایر مواد این لایحه به در جلسات آتی کمیسیون ادامه خواهد داشت. 

وی با بیان اینکه در جلسه امروز آخرین تحولات بین المللی نیز مرور شد، گفت: نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در ابوظبی را محکوم و آن را خیانت به آرمان فلسطین ارزیابی کردند. 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیگر جزئیات نشست امروز این کمیسیون یادآور شد: در این جلسه همچنین نظر به ضرورت پیگیری تقویت دیپلماسی اقتصادی در کشور، اعضای کمیسیون، با ایجاد کمیته دیپلماسی اقتصادی ذیل کمیسیون امنیت ملی موافقت کردند؛ مسئولیت این کمیته به آقای عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان سپرده شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  آلودگی هوای تهران طی شبانه‌روز گذشته/ پایتخت گرم‌تر شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها