رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 30 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کمیسیون آموزش و شورایعالی انقلاب فرهنگی به دنبال تعیین تکلیف سهمیه بندی پذیرش دانشجو مهرداد ویس‌کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس‌، درباره آخرین وضعیت بررسی سهمیه بندی دانشجو اظهار داشت: اخیرا در اولین جلسه کمیته علمی بررسی سهمیه‌های پذیرش دانشجو در شورای عالی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کمیسیون آموزش و شورایعالی انقلاب فرهنگی به دنبال تعیین تکلیف سهمیه بندی پذیرش دانشجو

مهرداد ویس‌کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس‌، درباره آخرین وضعیت بررسی سهمیه بندی دانشجو اظهار داشت: اخیرا در اولین جلسه کمیته علمی بررسی سهمیه‌های پذیرش دانشجو در شورای عالی کنکور شرکت کرده بودم.

وی با بیان اینکه سه نماینده مجلس عضو این کمیته علمی هستند، افزود: آقایان نادریان و متفکرآزاد و من از سوی کمیسیون آموزش مجلس ماموریت پیدا کردیم تا در این کمیته درباره سهمیه بندی پذیرش دانشجو به همراه دیگر مسئولان متولی امر تصمیم‌گیری کنیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: این کمیته پیش از این کارهای بسیار خوبی درباره تعیین سهمیه‌بندی پذیرش دانشجو انجام داده بود و بنا داریم تا کنکور ساماندهی لازم را پیدا کند که در آن صورت  شاهد برچیده شدن اعمال سلیقه و موردی در تعیین سهمیه‌های پذیرش دانشجو خواهیم بود.

ویس‌کرمی افزود: در این کمیته بنا داریم ضمن برچیده شدن موضوع کنکور تکلیف سهمیه‌بندی پذیرش دانشجو را هم مشخص کنیم.

وی خاطرنشان کرد: برای آنکه تعامل بین شورایعالی انقلاب فرهنگی و مجلس وجود داشته باشد و جایگاه نظام تقنینی قوه مقننه از بین نرود تلاش داریم تا به صورت مشترک و به صورت هماهنگ در مورد تعیین تکلیف سهمیه‌های کنکور و نحوه پذیرش تصمیم‌گیری کنیم. 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کنکور با اقدامات رسانه‌ای و فشار بر افکار عمومی قابل تصمیم گیری نیست بلکه نیاز است سنجیده، علمی و با آرامش کار را پیش برد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها