رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کمیته امنیت آب در مجلس تشکیل شد/ مرتضی محمودوند رئیس کمیته شد ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون اظهار داشت: مباحث مرتبط با امنیت ملی و موضوع امنیت آب در این […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کمیته امنیت آب در مجلس تشکیل شد/ مرتضی محمودوند رئیس کمیته شد

ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون اظهار داشت: مباحث مرتبط با امنیت ملی و موضوع امنیت آب در این جلسه مطرح شد و مقرر شد کمیته‌های ذیل کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی جهت پیگیری موضوع امنیت آب تشکیل شود.

وی ادامه داد: مسئولانی از نیروهای مسلح و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در این جلسه حضور یافتند و نقطه نظرات خود را درباره لایحه مذکور مطرح کردند.

عمویی گفت: با رأی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، کمیته امنیت آب ذیل این کمیسیون تشکیل و مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم آباد با رأی نمایندگان حاضر در جلسه ریاست این کمیته را بر عهده گرفت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین لایحه اصلاح قانون استفاده از خانه‌های سازمانی نیروهای مسلح در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: این قانون مشتمل بر ۹ ماده است که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و پس از طرح دیدگاه‌ها و نظرات مختلف، جزئیات و کلیات آن در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصویب شد و جهت بررسی به صحن علنی ارجاع خواهد شد.

عمویی تصریح کرد: لایحه اصلاح قانون استفاده از خانه‌های سازمانی نیروهای مسلح، نحوه استفاده از خانه‌های سازمانی نیروهای مسلح اعم از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و نیروی انتظامی را در برمی‌گیرد.

این خبر را هم ببینید:  آغاز جلسات سه‌شنبه شب‌های منصور ارضی با میلاد حضرت معصومه(س)

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها