رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  کمیته‌های کمیسیون فرهنگی به جد بر تخصیص و نحوه هزینه‌کرد اعتبارات بخش فرهنگ نظارت می‌کنند احمد راستینه نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز برنامه‌های کاری کمیسیون در سال ۱۴۰۰ و همچنین […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کمیته‌های کمیسیون فرهنگی به جد بر تخصیص و نحوه هزینه‌کرد اعتبارات بخش فرهنگ نظارت می‌کنند

احمد راستینه نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز برنامه‌های کاری کمیسیون در سال ۱۴۰۰ و همچنین بودجه فرهنگی در سال جاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه اعتبارات بخش فرهنگ در بودجه ۱۴۰۰ افزایش یافته است، افزود: اعضای کمیسیون فرهنگی در قالب کمیته‌های تخصصی کمیسیون بر میزان تخصیص و نحوه هزینه‌کرد اعتبارات بخش فرهنگ به صورت کمی و کیفی نظارت خواهند کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: اعتبارات فرهنگی هم باید به صورت کمی و هم به صورت کیفی به طور دقیق هزینه شود و به محصولی که مورد هدف بوده تبدیل شود و این مسئله در نظارت بر هزینه‌کرد اعتبارات فرهنگی مدنظر خواه دبود.

راستینه خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه اولویت‌های کاری کمیسیون در سال ۱۴۰۰ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: براین اساس بنا شد تا موضوع فضای مجازی و ساماندهی شبکه ملی اطلاعات و نیز ورزش جوانان و تدوین نظام‌نامه جامع ورزش اولویت‌های اصلی کمیسیون در سال ۱۴۰۰ باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: پیش از این و در سال ۹۹ موضوع جمعیت اولویت اول کمیسیون بود که جمع‌بندی‌ها در مورد آن انجام شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  دیوان محاسبات به موضوع خلع ید مالک هفت تپه ورود کند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها