پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
کمک هوافضای سپاه به خودروسازان کشور را نجات می‌دهد/ سردار حاجی‌زاده سمبل فراملی مبارزه با استکبار است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

کمک هوافضای سپاه به خودروسازان کشور را نجات می‌دهد/ سردار حاجی‌زاده سمبل فراملی مبارزه با استکبار است

به گزارش جامعه نیوز:

 کمک هوافضای سپاه به خودروسازان کشور را نجات می‌دهد/ سردار حاجی‌زاده سمبل فراملی مبارزه با استکبار است

حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اولین سالگرد ساقط کردن پهپاد آمریکایی در تنگه هرمز توسط سپاه، اظهار داشت: مهمترین وظیفه و ماموریت سپاه پاسداران حفاظت و صیانت از آرمان‌های انقلاب است و چون یک نهاد نظامی و فرهنگی برخاسته از انقلاب اسلامی است می‌بایست این ارتباط با آرمان‌های انقلاب و اهداف آن و اصل مترقی ولایت فقیه و با منافع مردم گره بخورد. 

**نقش سپاه در خنثی سازی ناامنی در منطقه بر هیچ کس پوشیده نیست 

وی افزود: بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب بسیاری از شخصیت‌ها و دستگاه‌های اجرایی را دیده‌ایم که از اهداف خود دور شده و از عملکرد اصلی منحرف شده‌اند اما سپاه نه تنها از اهداف مقدس خود فاصله نگرفته است بلکه روز به روز مقتدرتر، با عظمت‌تر و مؤثرتر در جامعه، ‌منطقه و فرامنطقه خود را نشان می‌دهد.

نماینده مردم ملایر در مجلس افزود:‌ امروز نقش سپاه در بازدارندگی علیه استکبار و برای خنثی سازی ناامنی در منطقه بر هیچ کسی پوشیده نیست ضمن اینکه عظمت، اقتدار و سایه دفاعی سنگینی که با معنویت ترکیبی با علم و تکنولوژی و صنعت و دانش هوا و فضا حاصل شده کاری کرده است که امنیت از افغانستان تا یمن و سوریه و لبنان وعراق و پاکستان و خیلی از کشورهای دیگر بگستراند.

آزادیخواه گفت: ‌امنیتی که سپاه برای جمهوری اسلامی به دست آورده است هزینه سنگینی را برای آن داشته است اما این نهاد انقلابی توانسته این هزینه‌ها را به جان بخرد.

**سردار حاجی‌زاده سمبل فراملی مبارزه با استکبار است

وی تاکید کرد:‌ افول داعش شبیه معجزه بود که البته شاید از معجزه هم سخت‌تر بود و امری تقریبا محال بود که سپاه با نقش مستشاری و مردمی که توانست ایفا کند داعش به عنوان جرثومه ناامنی را در منطقه به زانو درآورد. امروز سپاه در حوزه دانش هوا و فضا و در راس آن سردار حاجی‌زاده به عنوان یک سمبل فراملی و فرامنطقه‌ای برای مبارزه با استکبار تبدیل شده است.

نماینده مردم ملایر در مجلس، اظهار داشت: تحریم سه باره سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه و تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با واکنش تند مجلس دهم مواجه شد، نشان دهنده بخشی از اقتدار سپاه است. این در حالی است که دشمنان می‌کوشند با استفاده از ابزار مختلف سپاه را محدود کنند. اما هر حرکتی که دولتمردان کاخ سفید انجام دهند به نفع سپاه و به نفع ملت عزیز ایران است.

**مردم به سپاه و نظام و آرمان‌های آن علاقمند هستند

آزادیخواه گفت: عزت سپاه پاسداران بعد از شهادت سردار سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی چند برابر شده و محبوبیت این نهاد انقلابی بین مردم چندین برابر شده است. 

13990328000453 Test NewPhotoFree - کمک هوافضای سپاه به خودروسازان کشور را نجات می‌دهد/ سردار حاجی‌زاده سمبل فراملی مبارزه با استکبار است

وی افزود: مردم در انتخابات اخیر حضور گسترده‌ای نداشتند اما همین مردم در تشییع پیکر شهید سلیمانی مشارکت گسترده و میلیونی و چندین برابر انتخابات داشتند که نشاندهنده آن است که مردم به سپاه و نظام و آرمان‌های آن علاقمند هستند.

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: متاسفانه مسئولین دولتی مردم را ناراحت کردند و سوء‌تدبیرهای داخلی موجب ناامیدی مردم شده است. ولی مردم ما در طول ۴۱ سال اخیر نشان دادند ذره‌ای از تحریم‌های آمریکا هراس ندارند و عربده کشی‌های این حیوان دیوانه و روانی و هار منطقه یعنی رژیم صهیونیستی هم اهمیت ندارد.

**اقتدار نیروی هوافضای سپاه بعد از شهادت سردار تهرانی‌مقدم افزایش پیدا کرده

آزادیخواه افزود: عظمت و اقتدار و پیشرفت نیروی هوافضای سپاه بعد از شهادت سردار تهرانی‌مقدم افزایش پیدا کرد که امیدوارم با حضور سردار حاجی‌زاده و حاجی‌زاده‌‌های دیگر امنیت و ثبات بیشتری پیدا کنیم.

وی گفت: از ۶ یا ۷ سال پیش اقتصاد نفتی کشورمان به اقتصاد فردی برجامی تبدیل شده است که این اقتصاد فقط یک تئوری در ذهن برخی دولتمردان نقش بسته بود. و آنها توانستند با این واژه پردازی ذهن مردم را مشغول کنند.

** فیلم اعزام نفتکش‌های ایران به ونزوئلا از برخی فیلم‌های هالیود بازدید بیشتری داشت

آزادیخواه گفت: ‌تحریم آمریکا علیه ایران فقط روی کاغذ است و همانگونه که برجام آمریکا روی کاغذ ماند و ما مخالف آن برجام بودیم و مزدوران داخلی خیلی روی آن نقش داشتند با تحریم‌ها هم مخالفیم که مزدوران خارجی آن را به جمهوری اسلامی تحمیل کردند.

13990312000397 Test NewPhotoFree - کمک هوافضای سپاه به خودروسازان کشور را نجات می‌دهد/ سردار حاجی‌زاده سمبل فراملی مبارزه با استکبار است

وی تصریح کرد: عزت ایران و ایران باید در آب‌های آزاد دنیا حفظ شود و سپاه کاری کرد که مشاهده اعزام این نفتکش‌ها به ونزوئلا از برخی فیلم‌های هالیوودی هم مخاطب بیشتری داشت و عملا ما ثابت کردیم که آنها جرات حمله به ایران را ندارند.

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت:‌ جمهوری اسلامی هم اکنون به برکت سپاه پاسداران نشان داده بیدی نیست که با این بادها بلرزد

** ورود هوافضای سپاه به صنعت خودروسازی می‌تواند منجر به فروکش کردن بحران شود

آزادیخواه گفت: دولت اگر بنا داشته باشد که از ظرفیت‌های داخلی استفاده کند و متوجه حجم زیادی از توانمندی و استعدادهای داخلی بی‌نظیر و مغز متفکر باشد و به نخبگان که دل در گرو نظام دارند و قرار را بر فرار از کشور ترجیح می‌دهند؛ باید رویکرد خود را تغییر دهد و به همین دلیل باید این فرصت و زمان در اختیار جوانان غیور داخلی گذاشته شود که یکی از آنها صنعت خودروی داخلی است که متاسفانه سوء تدبیرها در ایران خودرو و سایپا مانع از این کار شد.

13981222000836 Test NewPhotoFree - کمک هوافضای سپاه به خودروسازان کشور را نجات می‌دهد/ سردار حاجی‌زاده سمبل فراملی مبارزه با استکبار است

وی تصریح کرد: ورود سپاه و نیروی هوافضا به صنعت خودروسازی می‌تواند کشورمان را از فاجعه و بحران خودرویی نجات دهد و درگاه جدیدی در صنعت، اقتصاد و تجارت خودرویی باز کند.

** دولت دست هوافضای سپاه را برای ورود به صنعت باز بگذارد 

نماینده مردم ملایر در مجلس  گفت: وقتی می‌توانیم در حوزه هوا فضا با پیچیدگی‌ها و تکنولوژی‌های زیاد موشک و ماهواره بسازیم می‌توانیم در رقابت با پراید هم خودرویی بسیار مدرن و به روزتر بسازیم.

آزادیخواه اظهار داشت: اگر شرایط را برای هوافضای سپاه ایجاد کنند می‌تواند در صنعت خودروی کشور نقش آفرینی کند و نباید شرایط به سمتی سوق پیدا کند که مانند قرارگاه خاتم‌الانبیا که دست و پایش را بستند و مانع از اقدامات توسعه‌ای شد و پروژه را به یک شرکت خارجی دادند و آن هم منجر به بروز یک فاجعه شد.

وی تصریح کرد: اگر دولت و سپاه بخواهد در بسیاری از امورات کشور میدان داری کند تحول کمی و کیفی در بازده صنعت خودرو به برکت تعهد و تخصص هوافضای سپاه اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  اقدام رئیس جمهور هتاک فرانسه چهره واقعی‌اش را در اسلام‌ستیزی آشکار کرد