رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 431 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  کمک مؤمنانه| توزیع ۷۰۰ هزار بسته معیشتی توسط سپاه استان تهران به گزارش خبرگزاری فارس از شهرری، سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران صبح امروز در ششمین مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه در حرم مطهر امام راحل اظهار کرد: در راستای عمل به فرمایش مقام معظم رهبری از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کمک مؤمنانه| توزیع ۷۰۰ هزار بسته معیشتی توسط سپاه استان تهران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرری، سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران صبح امروز در ششمین مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه در حرم مطهر امام راحل اظهار کرد: در راستای عمل به فرمایش مقام معظم رهبری از آغاز بیماری کرونا برای کمک به اقشار آسیب دیده از  شیوع این ویروس منحوس، بیش از ۷۰۰ هزار بسته کمک معیشتی در میان نیازمندان توزیع شده است.

وی گفت: تاکنون ۴ هزار و ۲۵۲ رأس گوسفند قربانی در میان ۱۷۰ هزار نفر توزیع شده همچنین بیش از ۴ میلیون غذای گرم طبخ شده که بخش اعظمی از آن مربوط به بیماران کرونایی بوده و توسط بانوان در حوزه های مقاومت اجرایی شده است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران ادامه داد: از ابتدای شیوع این بیماری کارخانه‌ای تمام اتوماتیک در سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران آغاز به کار کرد و تا به حال بیش از ۴۱ میلیون ماسک تولید شده و ۶۶ میلیون ماسک به واسطه اعتماد خیران از سوی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) در میان مردم نیارمندان توزیع شده است.

سردار ذوالقدر تصریح کرد: ۱۲ هزار بسته دانش‌آموزی با عنوان سلام همکلاسی تهیه و به یاد قلک‌های جبهه‌های دفاع مقدس تقدیم دانش آموزان شد همچنین بخشی از تبلت‌های مورد نیاز دانش آموزان برای بهره‌گیری از آموزش مجازی تهیه و در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: امروز ششمین دوره از رزمایش کمک‌ مؤمنانه سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران با اهدای ۳۷ هزار بسته کمک معیشتی برگزار شد و نوبت دوم این کمک‌ها در نیمه دوم ماه رمضان انجام می‌شود.

این خبر را هم ببینید:  بن‌سلمان: ایران کشوری همسایه است و امیدواریم بتوانیم رابطه خوبی با آن داشته باشیم

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران با بیان اینکه ۹۰ تن برنج نیز امروز توزیع خواهد شد، تأکید کرد: سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران با کمک خیران در مجموع ۷۰۰ هزار بسته معیشتی به ارزش تقریبی ۴۱۴ هزار میلیارد تومان را در میان نیازمندان توزیع کرده است.

سردار ذوالقدر در پایان خاطرنشان کرد: سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در حوزه سلامت بهترین عملکرد را در همکاری با وزارت بهداشت داشته است و در برخی شهرها ۷۰ تا ۱۰۰ درصد منازل رصد و بیماران شناسایی شدند همچنین در بیمارستان‌ها برای کمک به کادر درمان و تأمین موادغذایی و ملزومات بهداشتی را عملیاتی کردیم.

انتهای پیام/۶۷۰۶۲/پ/س


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها