رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 60 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کلیات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه در کمیسیون بهداشت و درمان تصویب شد زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره نشست امروز (سه شنبه ۲۹ مهرماه) کمیسیون متبوعش اظهارداشت:  رئیس مرکز پژوهش‌ها در نشست صبح کمیسیون حضور یافت و درباره اولویت های تقنینی در حوزه بهداشت و درمان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کلیات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه در کمیسیون بهداشت و درمان تصویب شد

زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره نشست امروز (سه شنبه ۲۹ مهرماه) کمیسیون متبوعش اظهارداشت:  رئیس مرکز پژوهش‌ها در نشست صبح کمیسیون حضور یافت و درباره اولویت های تقنینی در حوزه بهداشت و درمان بحث و بررسی صورت گرفت.

وی افزود: اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در نشست امروز خود به طرح مربوط به آموزشگاه های آزاد و فنی حرفه ای به دلیل مغایرت با اصل ۷۵ قانون اساسی رای مثبت نداد.

شیخی با اشاره به گزارش میرمحمدی رئیس کمیته اقتصاد سلامت و تجهیزات پزشکی در جلسه عصر کمیسیون درباره روند واردات تجهیزات پزشکی و مشکلات تولید کنندگان، گفت:  جلسه‌ای با حضور مسئول تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، رئیس هیات امنای ارزی وزارت بهداشت و جمعی از تولید کننده‌ها و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی تشکیل شد و در این جلسه تولید کنندگان و وارد کنندگان به ارائه مشکلات خود پرداختند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: مقرر شد تا تولید کننده‌ها و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی مشکلات و پیشنهاداتشان را به صورت مکتوب به کمیسیون ارائه دهند تا کمیسیون برای رفع مشکلات آنها اقدامات لازم را صورت دهد.

وی با بیان اینکه کلیات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق های بازنشستگی  در کمیسیون بهداشت و درمان تصویب شد، گفت: کمیسیون ضمن تصویب طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار آن را برای بررسی بیشتر به کمیته طرح ها و لوایح ارجاع داد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها