رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 58 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  کلان‌شهرها به‌عنوان مدیر عملیاتی بحران‌ها محسوب خواهند شد به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، مهدی جمالی نژاد رییس سازمان دهیاری‌ها و شهرداری های کشور در پایان جلسه ستاد مدیریت بحران کشور در جمع خبرنگاران گفت: هر شهر برای مدیریت بحران یک اکشن پلن دارد. هر اکشن پلن ۱۷ دستگاه را […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کلان‌شهرها به‌عنوان مدیر عملیاتی بحران‌ها محسوب خواهند شد

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، مهدی جمالی نژاد رییس سازمان دهیاری‌ها و شهرداری های کشور در پایان جلسه ستاد مدیریت بحران کشور در جمع خبرنگاران گفت: هر شهر برای مدیریت بحران یک اکشن پلن دارد. هر اکشن پلن ۱۷ دستگاه را در شهرداری ها درگیر می کند.

وی ادامه‌داد: با توجه به اینکه شهرداری‌ها دو مرکز مدیریت بحران و آتش‌نشانی را دارا هستند قرار شد در بحران‌ها کلانشهرها را هم به‌عنوان مدیر عملیاتی به‌حساب بیاوریم.

جمالی نژاد با اشاره به اینکه در مدیریت بحران بحث های امنیتی و سیاسی را داریم ، اظهار داشت: ما مدیریت بحران را در سطح ملی، منطقه‌ای و محلی دیده ایم. در سطح ملی و استان تهران را خود شخص وزیر کشور بحث های فرماندهی امنیتی و سیاسی را پیگیری می کنند، در امور عملیاتی که ۱۷ مجموعه در شهرداری ها درگیر میشوند، خود وزیر این وظیفه را به شهرداری‌ها محول می کنند. 

وی بیان داشت: فکر می کنم خیلی از موضوعات در شهر تهران و کلانشهر ها حل می شود و تمییز وظایف کار را راحت تر می‌کند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  عباسی: تلاش می‌کنند فخری‌زاده را یک فرد برجامی معرفی کنند/ در ابتدای دولت یازدهم با او خوب برخورد نکردند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها