رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  کشف ۴ تن چوب جنگلی قاچاق در خانمیرزا/قطع درختان جنگلی، به تاراج بردن منابع ملی است امیر انتظامی‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: در راستای مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده‌های جنگلی، ماموران انتظامی شهرستان خانمیرزا در حین گشت‌زنی در جاده اصلی روستای گوشکی، به یک دستگاه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کشف ۴ تن چوب جنگلی قاچاق در خانمیرزا/قطع درختان جنگلی، به تاراج بردن منابع ملی است

امیر انتظامی‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: در راستای مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده‌های جنگلی، ماموران انتظامی شهرستان خانمیرزا در حین گشت‌زنی در جاده اصلی روستای گوشکی، به یک دستگاه کامیون مظنون شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خانمیرزا ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی قضائی با رعایت نکات ایمنی خودرو را متوقف کردند و مورد بازرسی قرار دادند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودرو ۴ تن و ۱۲۵ کیلوگرم  چوب جنگلی قاچاق کشف، کامیون توقیف و راننده دستگیر شده را پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی دادند.

انتظامی‌نیا با اشاره به اینکه قطع درختان جنگلی، به تاراج بردن منابع ملی بوده و تبعات زیست‌محیطی زیادی در پی دارد، گفت: از همه شهروندان خواهشمندیم در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان محصولات جنگلی، مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/۶۸۰۳۳


این خبر را هم ببینید:  تصویب افزایش حق مسکن کارگران در هیأت دولت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها