رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 419 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  کشف ۴۵۵ بسته تنباکوی قاچاق در تویسرکان محمد معصومی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تویسرکان از کشف ۴۵۵ بسته تنباکو قاچاق در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی مستقر در دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کشف ۴۵۵ بسته تنباکوی قاچاق در تویسرکان

محمد معصومی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تویسرکان از کشف ۴۵۵ بسته تنباکو قاچاق در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی مستقر در دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی پس از رصد اطلاعاتی در ایست و بازرسی پاسگاه دو منظوره کالا و قاچاق از یک دستگاه نیسان ۴۵۵ بسته تنباکوی خارجی قاچاق کشف شد.

وی برآورد کارشناسان در خصوص ارزش محموله کالای کشفی را بیش از ۱۱۳ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در همین راستا خودرو توقیف و دو نفر متهم هم دستگیر و به منظور تعیین تکلیف به دادسرا اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان در ادامه به توقیف ۳۲ راس گوسفند قاچاق در محور تویسرکان به کنگاور خبر داد و گفت: ماموران انتظامی دایره مبارزه به قاچاق کالا و ارز به یک دستگاه کامیون مشکوک و در بازرسی از آن ۳۲ راس گوسفند فاقد هر گونه مجوز دامپزشکی کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه مقصد انتقال گوسفندان قاچاق از تویسرکان به یکی از استان‌های غربی بوده است گفت: در این راستا خودرو حامل احشام توقیف و راننده آن هم دستگیر شد.

معصومی با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده طبق نظر کارشناسان یک‌میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است خاطرنشان کرد: احشام توقیفی تحویل اداره دامپزشکی شهرستان داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان کالا و ارز و سرمایه‌های ملی، از مردم خواست تا هر گونه موارد مشکوک را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

این خبر را هم ببینید:  تداوم انتقال‌های جنجالی در والیبال/ پاسور سابق تیم ملی به ارومیه برگشت!

 انتهای پیام/۸۹۰۱۰


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها