پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

کشف ۲هزار و ۷۴۰ کیلوگرم روغن نباتی از یک واحد مسکونی در مشهد

به گزارش جامعه نیوز:

 کشف ۲هزار و ۷۴۰ کیلوگرم روغن نباتی از یک واحد مسکونی در مشهد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی، بخشعلی بیاتی اظهار کرد: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با همکاری سپاه امام رضا (ع) از یک منزل مسکونی در مشهد ، هزار و ۲۶۰ بطری ۸۱۰ گرمی و تعداد ۲۶۸  حلب پنج کیلوگرمی روغن نباتی نیمه جامد و تعداد ۲۸ بطری ۵ لیتری مایع به ارزش بیش از ۳۱۰ میلیون ریال کشف و ضبط کردند. 

کارشناس مسوول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی افزود :بازرسین پس از بررسی موضوع، پرونده گزارش بازرسی تحت عنوان احتکار برای فرد متخلف دارنده این میزان روغن نباتی تنظیم و برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال کردند. 

وی تاکید کرد: میزان روغن احتکار شده با دستور شعبه تعزیرات حکومتی از طریق شبکه رسمی توزیع کالا شامل کاسبان امین زیرمجموعه اتاق اصناف، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف کارمندی و کارگری با اولویت مناطق کم برخوردار با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار کشور در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ ۷۰۰۶۸


این خبر را هم ببینید:  ستاد مردمی آیت‌الله رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد/شجاعیان: چتر ستاد برای حضور همه باز است

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *