پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
کشف ۱۵ میلیارد تومانی پارچه‌های قاچاق در جنوب تهران - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

کشف ۱۵ میلیارد تومانی پارچه‌های قاچاق در جنوب تهران

به گزارش جامعه نیوز:

 کشف ۱۵ میلیارد تومانی پارچه‌های قاچاق در جنوب تهران

سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس درباره کشف محموله جدید پارچه قاچاق، اظهار داشت: صبح امروز با اشراف اطلاعاتی و تلاش مأموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت ۳ انبار بزرگ حاوی پارچه قاچاق در جنوب تهران شناسایی و پلمب شدند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت تصریح کرد: حدوداً یک ماه بود که از فعالیت باند قاچاق پارچه مطلع شدیم که پارچه‌ها را از چین وارد امارات کرده و سپس از طریق بنادر ترخیص کرده و به واسطه شوتی‌ها و ۴۰ تا ۵۰ خودرو آنها را در بیابان‌های قم و جنوب تهران تخلیه و دپو می‌کردند.

سرهنگ مرادی ادامه داد: قاچاقچیان در ادامه بارها را به صورت جزئی توسط بارکش ها وارد بازار تهران کرده یا در انبارهایی در جنوب تهران جاسازی می‌کردند.

سرهنگ مرادی اعلام کرد: امروز ۳ انبار بزرگ که حاوی ۳۰۰ هزار یارد پارچه قاچاق بودند شناسایی شد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با اعلام این مطلب که ارزش مالی پارچه های قاچاق مکشوفه بیش از ۱۵ میلیارد تومان برآورد شده است، تصریح کرد: فعلاً یک نفر در این زمینه دستگیر شده است.

وی خاطر نشان کرد: با دستور قضایی انبارهای مذکور پلمب شده و تحقیقات برای دستگیری سایر عوامل در دستور کار پلیس قرار دارد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  دستورالعمل اجرای پروژه های کوچک مقیاس ابلاغ شد/آیا هزار پروژه امسال در پایتخت اجرا می شود؟