رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  کشف ۱۲۸ فقره سرقت سیم و کابل در استان سمنان سیدعلی میراحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل هوایی در شهرستان دامغان و روستاهای اطراف با توجه به خسارات وارده به شبکه برق‌رسانی و ایجاد مشکلات عدیده برای […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کشف ۱۲۸ فقره سرقت سیم و کابل در استان سمنان

سیدعلی میراحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل هوایی در شهرستان دامغان و روستاهای اطراف با توجه به خسارات وارده به شبکه برق‌رسانی و ایجاد مشکلات عدیده برای شهروندان، پیگیری‌های مجدانه پلیس در این راستا آغاز شد.

وی به عزم جدی و انجام تحقیقات میدانی و تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی دامغان در این خصوص اشاره کرد و گفت: مأموران انتظامی در گام بعدی خود فردی ۳۳ ساله را با سوابق کیفری متعدد، در شهرستان گرمسار شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: متهم دستگیرشده مقابل ادله محکم و غیرقابل‌انکار پلیس به ۱۲۸ فقره سرقت سیم و کابل هوایی با همدستی دو تن از دوستان خود در شهرستان دامغان و دیگر شهرستان‌های استان اعتراف کرد.

میراحمدی انگیزه مجرم از ارتکاب جرم را تأمین هزینه‌های مصرفی مواد مخدر اعلام کرد و ادامه داد: دو هم‌دست دیگر وی که یکی از آنان فرد مؤنث بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

وی مقابله با جرائم، به‌خصوص جرم سرقت را از اولویت‌های مأموریتی پلیس در استان سمنان عنوان کرد و افزود: تمام توان و تلاش خود را برای کاهش و کنترل این جرم منحوس به کار خواهیم گرفت.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/


این خبر را هم ببینید:  پیشرفت ۷۵ درصدی تعمیرات اساسی واحد دو بخار نیروگاه بندرعباس

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها