رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  کشف ۱۲۰ تن کود شیمیایی قاچاق در نمین به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، هوشنگ حسینی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر دپوی مقادیر قابل توجهی کود شیمیایی قاچاق در سوله کارخانه‌ای در شهرک صنعتی فاز ۲، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نمین با […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کشف ۱۲۰ تن کود شیمیایی قاچاق در نمین

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، هوشنگ حسینی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر دپوی مقادیر قابل توجهی کود شیمیایی قاچاق در سوله کارخانه‌ای در شهرک صنعتی فاز ۲، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نمین با انجام بررسی‌های تخصصی و تحقیقات میدانی از صحت گزارش‌های دریافتی اطمینان حاصل کردند.

وی با اشاره به انجام هماهنگ‌های قضائی افزود: با تشکیل تیم عملیاتی، کارآگاهان پلیس آگاهی نمین در عملیاتی مشترک با ماموران پلیس امنیت اقتصادی اردبیل به آدرس این کارخانه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل بیان داشت: مأموران موفق شدند در بازرسی‌های به عمل آمده ۱۲۰ تن کود شیمیایی قاچاق را کشف کنند.

وی از دستگیری یک نفر در رابطه با کشفیات به دست آمده خبر داد و اضافه کرد: کارشناسان ارزش کودهای شیمیایی قاچاق کشف شده را ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کردند.

حسینی گفت: متهم دستگیر شده قصد توزیع خارج از شبکه کودهای شیمیایی را داشت.

انتهای پیام/۳۴۶۳/


این خبر را هم ببینید:  ممنوعیت قطعه‌بندی مرغ در مغازه‌ها و کشتارگاه‌ها/ برون‌رفت از التهاب بازار مرغ نیاز به همراهی همه متولیان دارد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها