رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  کشف یک فقره زمین‌خواری در رزن رضا زارعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: در راستای برخورد و مقابله با زمین‌خواران و در پی کسب خبری مبنی بر تصرف غیر مجاز اراضی ملی از سوی فردی در شهرستان رزن، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کشف یک فقره زمین‌خواری در رزن

رضا زارعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: در راستای برخورد و مقابله با زمین‌خواران و در پی کسب خبری مبنی بر تصرف غیر مجاز اراضی ملی از سوی فردی در شهرستان رزن، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی ماموران پلیس آگاهی و همکاری کارشناسان منابع طبیعی شهرستان مشخص شد، ۱۴ هزار متر زمین تصرف شده جزء اراضی وزارت راه، مسکن و شهرسازی بوده که متهم با سود جویی اقدام به تصرف غیر قانونی این زمین کرده است.

جانشین انتظامی استان همدان بیان کرد: با استفاده از شگردهای خاص پلیسی، متهم به زمین خواری دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه ارزش ریالی اراضی تصرف شده توسط کارشناسان ۱۴ میلیارد ریال اعلام شده، گفت: پلیس با تعامل و همکاری با سایر نهادها اجازه سوء استفاده از اراضی ملی را به این گونه افراد نخواهد داد.

انتهای پیام/ ۳۱۴۰/


این خبر را هم ببینید:  رئیس سازمان بورس در مجلس حاضر شد/مقابله جدی با قیمت‌گذاری دستوری

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها