رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  کشف و انهدام ۳۰ کیلومتر خط لوله انتقال سوخت قاچاق به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار حسین دهکی گفت: مرزداران پایگاه دریابانی میناب با استفاده از اشراف اطلاعاتی مطلع شدند قاچاقچیان در سواحل بندرکلاهی این شهرستان به طرز ماهرانه ای اقدام به جاسازی چندین خط لوله انتقال سوخت قاچاق در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کشف و انهدام ۳۰ کیلومتر خط لوله انتقال سوخت قاچاق

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار حسین دهکی گفت: مرزداران پایگاه دریابانی میناب با استفاده از اشراف اطلاعاتی مطلع شدند قاچاقچیان در سواحل بندرکلاهی این شهرستان به طرز ماهرانه ای اقدام به جاسازی چندین خط لوله انتقال سوخت قاچاق در زیرماسه های دریا کردند.

وی افزود: بلافاصله طرح برخورد با متخلفان به مرحله اجراء در آمده و چند اکیپ از گشت های دریایی و خودرویی برای جست و جو و انهدام این خطوط لوله به موقعیت اعزام شده و پس از چند ساعت جستجو در محل با هوشیاری موفق شدند انشعابات لوله ها را که در زیر ماسه های ساحل جاسازی شده بود را شناسایی کنند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: قاچاقچیان این خطوط لوله ها را در زیرماسه ها و آب دریا جاسازی و از آن طریق سوخت را از ساحل به دریا و به شناورهای متخلف انتقال می دادند.

سردار دهکی خاطرنشان کرد: مرزداران با هوشیاری موفق شدند ۳۰ کیلومتر لوله انتقال سوخت را با بیرون کشیدن از زیر ماسه ها، منهدم کنند.

انتهای پیام/ ۸۸۰۵۵


این خبر را هم ببینید:  تولید سالانه بیش از ۹ هزار تن ماهی در اردبیل/ بچه ماهی رایگان در برخی واحدها توزیع خواهد شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها