پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
کشف بیش از 20 تن روغن مایع خوراکی احتکاری در زاهدان - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

کشف بیش از ۲۰ تن روغن مایع خوراکی احتکاری در زاهدان

به گزارش جامعه نیوز:

 کشف بیش از ۲۰ تن روغن مایع خوراکی احتکاری در زاهدان

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، حسین علیزاده مقدم اظهار کرد: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با کسب خبری مبنی بر احتکار مقادیر زیادی روغن مایع خوراکی در یک منزل مسکونی در شهر زاهدان، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران انتظامی با کنترل نامحسوس محل و اطمینان از صحت موضوع پس از هماهنگی قضائی، روز گذشته به همراه تیمی از بازرسان اداره تعزیرات و اداره صنعت و معدن استان وارد عمل شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده در بازرسی از این منزل مسکونی، ۲۰تن و ۵۵۰ کیلو گرم روغن مایع خوراکی احتکاری را در قالب بطری های یک لیتری کشف کردند.

علیزاده مقدم خاطرنشان کرد: ارزش ریالی کالای کشف شده توسط کارشناسان اداره صنعت و معدن استان ۴ میلیارد و یکصد میلیون ریال برآورد شده است.

وی با اشاره به معرفی یک فرد متخلف به مراجع قضائی از شهروندان خواست هرگونه اخبار مربوط به احتکار و قاچاق کالا و ارز را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کرده و خدمتگزاران خود را در این راه یاری کنند.

انتهای پیام/۳۱۳۹


این خبر را هم ببینید:  «داستان رویان» به چاپ سوم رسید/ اولین نوزاد لقاح آزمایشگاهی ایران، چطور متولد شد؟