پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر در غرب تهران/ ۸ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر در غرب تهران/ ۸ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند

به گزارش جامعه نیوز:

 کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر در غرب تهران/ ۸ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهار کرد: در ۷۲ ساعت گذشته با تلاش‌ها و اقدامات تخصصی مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران، یک تن و ۲۷۲ کیلوگرم انواع موادمخدر در شهرستان‌های غرب استان تهران کشف شد.

وی گفت: در این مدت مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران، ۱۵۰ نفر توزیع کننده و ۸ نفر قاچاقچی موادمخدر را دستگیر و به مقامات قضائی تحویل دادند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به عملیات آخر در شهرستان شهریار بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر در ساعت ۱۲ شب گذشته، برابر اخبار بدست آمده با ورود به باغی در شهرستان شهریار، در بازرسی از آنجا ۳۰۰ کیلو مرفین و ۱۵۰کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در سقف ویلا جاساز شده بود کشف کردند.

ظهیری با بیان اینکه  تمام متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند، از شهروندان خواست با مشاهده موارد مشکوک ،موضوع را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و در دستگیری سوداگران مرگ، پلیس را یاری کنند.

انتهای پیام/س


این خبر را هم ببینید:  جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم جاده‌ها