رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  کشاورزی می‌تواند به موتور محرکه اقتصاد کشور تبدیل شود به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، محسن علیزاده در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی به بررسی مسائل و مشکلات حوزه کشاورزی در شهرهای سپیدان و بیضا پرداخت. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در این دیدار که مدیرعامل بانک کشاورزی نیز حضور داشت، گفت: بخش […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کشاورزی می‌تواند به موتور محرکه اقتصاد کشور تبدیل شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، محسن علیزاده در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی به بررسی مسائل و مشکلات حوزه کشاورزی در شهرهای سپیدان و بیضا پرداخت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در این دیدار که مدیرعامل بانک کشاورزی نیز حضور داشت، گفت: بخش کشاورزی با داشتن زیربخش‌های چهارگانه زراعت، دامپروری، شیلات و جنگلداری یکی از مهمترین بخش‌های اقتصاد کشور است.

علیزاده اظهار داشت: بخش کشاورزی با توجه به اهمیت اقتصادی، اجتماعی و امنیتی فراوانی که دارد؛ اما به اندازه لازم مورد توجه قرار نمی‌گیرد. 

وی افزود: کشاورزی در کشور ایران با داشتن ویژگی‌های بسیار از جمله چهار فصل بودن، توانایی زیادی برای تبدیل شدن به موتور محرکه اقتصاد در چارچوب اقتصاد مقاومتی و جایگزینی نفت را دارد. 

نماینده سپیدان و‌ بیضا در ادامه خواستار سهولت در اعطای تسهیلات بخش کشاورزی شد و افزود: در صورتی که کشاورزان، باغداران، دامداران و …از طریق بانک ها و متولیان امر حمایت شوند رونق تولید صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/ ن


این خبر را هم ببینید:  ترکیه: دنبال ترمیم با عربستان سعودی هستیم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها