رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
  • الإثنين ۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 21 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کسانی که به دنبال ترمیم پل‌های بین ایران و آمریکا هستند، بیهوده انرژی مصرف می‌کنند به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجّت‌الاسلام عباس محمّدحسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، عصر امروز (دوشنبه ۱۷ شهریور) در مراسم بزرگداشت شهدای ۱۷ شهریور که در میدان شهدا برگزار شد، حادثه ۱۷ شهریور یکی از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کسانی که به دنبال ترمیم پل‌های بین ایران و آمریکا هستند، بیهوده انرژی مصرف می‌کنند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجّت‌الاسلام عباس محمّدحسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، عصر امروز (دوشنبه ۱۷ شهریور) در مراسم بزرگداشت شهدای ۱۷ شهریور که در میدان شهدا برگزار شد، حادثه ۱۷ شهریور یکی از اثرگذارترین قیام‌های مردم در طول مبارزات و از برجسته‌تر ین نقاط عطف پیروزی خون بر شمشیر بود.

وی با بیان اینکه در روز ۱۷ شهریور، انبوهی از تانک در میدان شهدا وجود داشت، گفت: ۱۷ شهریور روز پیروزی «تن» بر تانک و مشت بر درفش بود تا جایی که امام(ره) از این روز به‌عنوان یکی از روزهای روشن خدا و یوم‌الله نام بردند.

محمدحسنی با بیان اینکه رژیم ستم‌شاهی همیشه چهره خشن خود را به اعتراضات نشان می‌داد، گفت: با این حال، بی‌رحمانه‌ترین چهره خودش را در ۱۷ شهریور نشان داد و در آن روز، صف خود را از مردم جدا کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه شاه، ملت ایران را با اسراییل و دشمنان ملت ایران، اشتباه گرفته بود، تصریح کرد: تانک‌هایی که باید سینه دشمنان ملت ایران را هدف قرار می‌داد، در ۱۷ شهریور، سینه مردم ایران را هدف قرار دادند.

وی، اتاق فکر جنایت ۱۷ شهریور را در آمریکا و رژیم صهیونسیتی دانست و گفت: اسنادی وجود دارد که نشان می‌دهد کماندوهای اسراییلی در ۱۷ شهریور مردم را به رگبار بسته بودند.

محمدحسنی درباره چرایی استفاده رژیم شاه از سربازان اسراییلی برای سرکوب مردم، با وجود ارتش ایران، گفت: افتخار نیروهای مسلح ما این است که اگرچه در ظاهر با شاه بودند، دلشان با امام بود و چون شاه به ارتش ایران اعتماد نداشت، سراغ سربازان اسراییلی رفت.

وی با بیان اینکه آمریکا با جنایت خود در ۱۷ شهریور، پل‌های ارتباط با ملت ایران را خراب کرد، تصریح کرد: کسانی که به دنبال ترمیم این پل هستند انرژی اضافه مصرف می‌کنند. ملت ایران نمی‌تواند آمریکا را ببخشد و چشم بر جنایت متعدد آمریکایی‌ها ازجمله در ۱۷ شهریور ببندد.

ادامه دارد…


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها