رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 27 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کسانی که از مذاکره حرف می‌زنند الفبای سیاست را نمی‌دانند به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمد نقدعلی نماینده مجلس شورای اسلامی در نشست « طرح اقدام راهبردی مجلس برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران» که در این خبرگزاری برگزار شد، گفت: ما در برخی زمان ها […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کسانی که از مذاکره حرف می‌زنند الفبای سیاست را نمی‌دانند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمد نقدعلی نماینده مجلس شورای اسلامی در نشست « طرح اقدام راهبردی مجلس برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران» که در این خبرگزاری برگزار شد، گفت: ما در برخی زمان ها از سیاست های قرآنی دور شدیم به خصوص در این هفت سال اخیر.

وی ادامه داد: کسانی که از مذاکره حرف می‌زنند الفبای سیاست را نمی دانند. ایران یکسره منتظر یک موضع گیری حماسی است اما ما می‌بینیم برخی نمک به زخم مردم می‌زنند.

وی تصریح کرد: دو انتقام را استکبار و صهیونیسم جهانی به ما بدهکار است.

این نماینده مجلس با اشاره به ترور شهید فخری زاده یادآور شد: حرکت امروز مجلس یک ادای دینی به این شهید بود. روح این شهید به تصویب این قانون کمک کرد و این مصوبه یک ظرفیتی برای کمک به دولت است.

نقدعلی اظهار داشت: گویا دولت در رفتار خود جای شورای نگهبان نشسته است که این به دلیل ضعف در دید سیاسی و تحلیل است.

وی با اشاره به تصویب  طرح مجلس با عنوان اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها ادامه داد: مجلس روزی که طرف های مقابل برجام را نقض کردند و آمریکا از آن خارج شد باید چنین قانونی را تصویب می‌کرد.

ادامه دارد…


این خبر را هم ببینید:  وزیر بهداشت: تاکنون ویروس انگلیسی در ایران نداشته‌ایم/ انگلیسی‌ها با یکی ـ دو ماه تاخیر موضوع را به جهان اطلاع دادند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها