رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 25 February
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کریمی: شاهد بهانه‌گیری‌ها دولت درباره بودجه هستیم/ دولت می‌خواهد هزینه مشکلات بر عهده مجلس باشد علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به رد کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در صحن علنی مجلس گفت: ما شاهد بهانه گیری و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کریمی: شاهد بهانه‌گیری‌ها دولت درباره بودجه هستیم/ دولت می‌خواهد هزینه مشکلات بر عهده مجلس باشد

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به رد کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در صحن علنی مجلس گفت: ما شاهد بهانه گیری و بهانه جویی دولت در روند بررسی لایحه بودجه در مجلس بوده و هستیم.

وی افزود: دولت ابتدا می‌گفت که ایراداتی در لایحه وجود دارد و در مجلس اصلاح شود و بعد به اصلاحات مجلس ایراد گرفت و به آن انتقاداتی را وارد کرد و پس از رد کلیات هم به جای اصلاح، عنوان می‌کند مجلس خود باید آن را اصلاح کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: نباید اجازه دهیم که بر اثر این مسائل هزینه‌های سنگینی به کشور تحمیل شود و نباید کاری کرد که کشور در مخمصه بیفتد.

کریمی خاطرنشان کرد: شاید بهترین راهکار تصویب بودجه چند دوازدهم باشد تا بعد لایحه به مجلس ارائه شود.

وی افزود: چنانچه کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در مجلس به تصویب می‌رسید در زمان اجرا هر شرایطی که پیش می‌آمد دولت مسئولیت را به گردن مجلس می‌انداخت و می‌گفت که این نتیجه مصوبه مجلس است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: دولت به طور کل درصدد است که مشکلات را به گردن مجلس بیاندازد و مسئولیت و هزینه مشکلات موجود بر عهده مجلس باشد.

کریمی خاطرنشان کرد: همان‌طور که گفتم بهترین راهکار می تواند تصویب بودجه چند دوازدهم باشد البته دولت دو هفته فرصت دارد که لایحه بودجه را اصلاح کند اگر در این دو هفته این کار انجام شود که چه بهتر وگرنه مجلس باید بودجه چند دوازدهم را برای ماه‌های نخست سال آینده به تصویب برساند.

این خبر را هم ببینید:  شعرخوانی کنایی مطیعی در عقد یک زوج/ این دولتم، آخراشه، واقعا خسته نباشه!

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها