رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  کرونا در موج چها م جان ٢٨ الیگودرزی را گرفت به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، ماشالله نعمتی در جلسه ستاد مدیریت کرونا این شهرستان گفت: متاسفانه از آغاز پیک چهارم کرونا و در یک ماه تعداد ۲۸ نفر در شهرستان الیگودرز بر اثرکرونا فوت کرد‌ه‌اند. وی افزود: ما شاهد بی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کرونا در موج چها م جان ٢٨ الیگودرزی را گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، ماشالله نعمتی در جلسه ستاد مدیریت کرونا این شهرستان گفت: متاسفانه از آغاز پیک چهارم کرونا و در یک ماه تعداد ۲۸ نفر در شهرستان الیگودرز بر اثرکرونا فوت کرد‌ه‌اند.

وی افزود: ما شاهد بی مبالاتی‌ها و بی توجهی‌ها بوده‌ایم و عده‌ای با برگزاری مراسم عزا و عروسی سلامت مردم را با مخاطره مواجه کرده‌اند‌.

فرماندار الیگودرز عنوان کرد: تعطیلی بازار مصوبه ستاد ملی کرونا است و ما نمی‌توانیم خارج از مصوبات این ستاد تصمیم بگیریم و قطعا تمام تصمیماتی که گرفته می‌شود صرفا برای سلامتی مردم است.

رییس ستاد مدیریت کرونا الیگودرز با اشاره به وضعیت بحرانی این شهرستان گفت: بازار کماکان و تا اطلاع ثانوی تعطیل است و ادارات نیز با همان ظرفیت قبلی به ارائه خدمات ادامه خواهند داد. 

وی با اشاره به فعالیت فروشگاه‌های زنجیره ‌ای در این شرایط گفت: ما اختیار تعطیلی این فروشگاه‌ها را داریم و پس از بررسی‌ها بمدت یک هفته تعطیل خواهند شد.

نعمتی با اشاره به اینکه دفاتر رسمی ازدواج بمدت یک هفته تعطیل خواهند شد، افزود: شبکه بهداشت و درمان مکان غربالگری درمانگاه ۱۷ شهریور را ساماندهی نماید.

فرماندار الیگودرز با اشاره به نارضایتی ها از بانک‌ها، گفت: تیم بازرسی برای بررسی و نظارت عملکرد بانکها تشکیل می‌شود.

فرماندار الیگودرز با اشاره به غرق شدن و فوت جوان الیگودرزی در آبشار بیشه گفت: از خانواده این جوان که در راستای خاکسپاری با ستاد کرونا همکاری نمودند، قدردانی می‌نماییم

انتهای پیام/

این خبر را هم ببینید:  سوپرلیگ ترکیه| نیمکت نشینی حسینی در دیدار ترابزون مقابل گنچلر


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها