رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  کرونا در شهرستان دنا افسار گسیخته شده است به گزارش خبرگزاری فارس از سیسخت، ویروس کرونا در استان کهگیلویه وبویراحمد افسار گسیخته شده و مردم با سهل انگاری عامل اصلی این بحران هستند. پریسای رئیس شبکه بهداشت و درمان دنا در گفت‌وگو با فارس گفت: متاسفانه ویروس کرونا هم جهش یافته […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کرونا در شهرستان دنا افسار گسیخته شده است

به گزارش خبرگزاری فارس از سیسخت، ویروس کرونا در استان کهگیلویه وبویراحمد افسار گسیخته شده و مردم با سهل انگاری عامل اصلی این بحران هستند.

پریسای رئیس شبکه بهداشت و درمان دنا در گفت‌وگو با فارس گفت: متاسفانه ویروس کرونا هم جهش یافته شده است و هم در استان و شهرستان دنا افسار گسیخته شده و روز به روز در حال قربانی گرفتن است و این مهم در حالی است که متاسفانه مردم هنوز با بی خیالی تمام نسبت به این ویروس پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و با تجمعات بیش از حد و شرکت در مراسمات جشن عروسی و خاکسپاری ها باعث می‌شوند که روز به روز بر تعداد قربانی‌های کرونا در استان افروده شود.

پریسای گفت: یکی دیگر از عوامل جولان کرونا در شهرستان دنا دورهمی‌ها، مراسمات عزا و خاکسپاری هاست که متاسفانه علی رغم تاکید وزارت بهداشت و دادستانی هنوز مشاهده می شود که خیلی‌ها با نادیده گرفتن قوانین و مقررات کرونایی فقط به فکر منافع خود هستند و سلامت عمومی مردم برایشان اهمیتی ندارد که همین مسأله باعث شده تاکنون عزیزان زیادی از بین ما بروند و باعث داغدار شدن خانواده های زیادی شوند.

این مسئول عنوان کرد: متاسفانه اکثر نانوایی ها پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند که از این به بعد شبکه بهداشت و درمان دنا بدون تعارف متخلفین کرونایی را به مراجع قضایی معرفی خواهد کرد

 


این خبر را هم ببینید:  نشست کمیسیون امنیت ملی با ظریف درباره اظهارات اخیرش

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها