رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کرونا در دنیا خشن‌تر و بیرحمانه تر شده/ دستور رئیس جمهور به نوبخت برای تدوین برنامه اقدام حمایتی از اقشار آسیب دیده به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران گفت: کرونا در دنیا خشن تر و بیرحمانه تر شده است. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کرونا در دنیا خشن‌تر و بیرحمانه تر شده/ دستور رئیس جمهور به نوبخت برای تدوین برنامه اقدام حمایتی از اقشار آسیب دیده

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران گفت: کرونا در دنیا خشن تر و بیرحمانه تر شده است. در زمینه مقابله دارویی با کرونا خوشبختانه جهان در حال پیشرفت است و هنوز نمی‌توانیم زمان دقیقی برای اتمام آن بگذاریم.

وی با تاکید بر اینکه امروز خوشبختانه در کشورمان تولید کننده داروهای مربوط بیماری کرونا هستیم، گفت: البته هنوز هم داروی بهبود صد در صدی در دنیا ساخته نشده است.

سخنگوی دولت اظهار داشت: رئیس جمهور؛ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه را مکلف کرده تا پایان هفته برنامه‌ای برای کسانی که در این مدت بیکار می‌شوند تدوین کنند تا بعد از تصویب در ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرایی شود. اگر مردم همراهی نکنند این تعطیلات فایده‌ای ندارد. 

ربیعی افزود: در زمینه مقابله دارویی با کرونا، جهان در حال پیشرفت است ولی هنوز   نمی توان زمان دقیقی را برای کاهش شیوع  یا میرایی ویروس کرونا مشخص کرد. مراکز علمی و دانشگاهی کشورمان نیز در خصوص داروی کرونا تلاشهای شایسته ای انجام داده اند و خوشبختانه در ردیف کشورهای پیشرو قرار گرفته ایم. 

وی اظهار داشت: بعد از تولید دستگاه سی تی اسکن، تولید کیت های آزمایش پادتن، دستگاه (ونتیلاتور)، داروهای مطرح در درمان کرونا، بنابر گزارش مطرح شده در دولت تولید کیت های تست فوری کرونا از این هفته بطور انبوه وارد فرآیند تشخیص و درمان قرار می‌گیرد.

ادامه دارد…


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها