رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  کرونا در البرز| فوت ۱۸ نفر و بستری ۱۷۰ بیمار بدحال به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، محمدفتحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، امروز در جمع خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت کووید ۱۹ در استان البرز، گفت: از دیروز تا امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۱۷۰ بیمار با علائم کووید ۱۹ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کرونا در البرز| فوت ۱۸ نفر و بستری ۱۷۰ بیمار بدحال

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، محمدفتحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، امروز در جمع خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت کووید ۱۹ در استان البرز، گفت: از دیروز تا امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۱۷۰ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با اشاره به اینکه سویه‌های جهش یافته کرونا در کشور دیده شده است، افزود: انتظار می‌رود مردم در استان البرز با توجه به اینکه مسیر تردد بسیاری از استان‌های کشور است بیش از پیش اصول و نکات بهداشتی را رعایت کنند.

این مقام مسؤول ضمن انتقاد به برخی از شهروندان که همچنان عادی انگاری می‌کنند و ماسک ندارند، اظهار کرد: طبق بررسی آمار، مجموع کل  موارد بستری از ابتدای شیوع کرونا تا امروز در استان البرز  ۳۸ هزار و ۹۸۷  نفر هستند.

فتحی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۱۰۵۵ نفر در مراکز درمانی بستری هستند، بیان کرد: از این تعداد، ابتلای ۶۰۱ نفر به بیماری کووید ۱۹، تا این تاریخ قطعی شده است.

وی یادآور شد: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به  ۳۴۶۵ نفر رسیده است.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۳۴ هزار و ۴۵۱ از مراکزدرمانی ترخیص شده اند.

انتهای پیام/ج


این خبر را هم ببینید:  سپاه به هیچ وجه، له یا علیه کسی در انتخابات ورود نخواهد کرد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها