رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: کرونا جلسه هفتگی مجمع‌الذاکرین تهران را هم لغو کرد/ حال سازگار خوب است به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، جلسه هفتگی مجمع‌الذاکرین تهران که با حضور غلامرضا سازگار شاعر و مداح اهل بیت(ع) برگزار می‌شد، این هفته به علت شیوع ویروس کرونا لغو شد. براساس این گزارش، در فضای […]

به گزارش جامعه نیوز:

کرونا جلسه هفتگی مجمع‌الذاکرین تهران را هم لغو کرد/ حال سازگار خوب است

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، جلسه هفتگی مجمع‌الذاکرین تهران که با حضور غلامرضا سازگار شاعر و مداح اهل بیت(ع) برگزار می‌شد، این هفته به علت شیوع ویروس کرونا لغو شد.

براساس این گزارش، در فضای مجازی چند روزی است که خبر از حال نامساعد غلامرضا سازگار شاعر و مداح اهل بیت (ع) مطرح می‌شود؛ در حالی که زهیر سازگار فرزند این شاعر سرشناس، ضمن تکذیب این خبر، حال وی را خوب اعلام کرده است.

پیش از این نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا، جلسه هفتگی آیت‌الله جاودان به صورت حضوری لغو شد و بناست به صورت مجازی دنبال شود. مهدی رسولی مداح اهل بیت (ع) در استان زنجان هم جلسات هفتگی خود را لغو کرد.

جلسات هفتگی هیأت ثامن‌الائمه در شرق تهران و هیأت فاطمیه تهران در خیابان هفده شهریور نیز جلسات خود را  به همین دلیل تا اطلاع ثانوی لغو کردند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رئیس کمیسیون آموزش مجلس به کرونا مبتلا شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها