رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  کرونا جان ۱۰۰۹ سمنانی را گرفت+ اینفوگرافیک به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، بررسی آماری آخرین وضع بیماری کرونا در استان سمنان از دو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان و شاهرود، نشان می‌دهد که تا روز هفتم اردیبهشت‌ماه امسال، ۳۵ هزار و ۳۳۲ مورد قطعی ابتلا به ویروس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کرونا جان ۱۰۰۹ سمنانی را گرفت+ اینفوگرافیک

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، بررسی آماری آخرین وضع بیماری کرونا در استان سمنان از دو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان و شاهرود، نشان می‌دهد که تا روز هفتم اردیبهشت‌ماه امسال، ۳۵ هزار و ۳۳۲ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان شناسایی شده است.

از این تعداد، تاکنون ۹ هزار و ۲۲۴ نفر از بیماران با تلاش کادر بهداشت و درمان در سراسر استان سمنان بهبود یافته‌اند و متأسفانه، یک هزار و ۹ نفر نیز قربانی کرونا شده‌اند.

بررسی آمارهای منتهی به هفتم اردیبهشت‌ماه نیز از شرایط خاص همه‌گیری این ویروس در سراسر استان سمنان حکایت دارد.

14000207000902 Test NewPhotoFree - کرونا جان ۱۰۰۹ سمنانی را گرفت+ اینفوگرافیک

بر این اساس، در آخرین آمار ارائه‌شده قبل از هفتم اردیبهشت‌ماه در استان سمنان، ۲۴۸ مورد قطعی ابتلا به بیماری کرونا و البته در روزهای اخیر، مواردی از ویروس کرونای انگلیسی شناسایی شده است.

هم‌اکنون ۴۶۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان‌های استان سمنان بستری هستند و در زمان منتهی به هفتم اردیبهشت‌ماه، ۴۲ نفر از بیماران از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

شمار قربانیان کرونا در آمارهای منتهی به هفتم اردیبهشت‌ماه در استان سمنان، پنج نفر اعلام شده است.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/ن/


این خبر را هم ببینید:  رونمایی زود هنگام «پرایس» از نقشه آمریکا در مذاکرات وین

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها