رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: کرونا بار دیگر حرم امیرمومنان را از زائران خالی کرد+فیلم به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، با شیوع کرونای انگلیسی در عراق، محدودیت‌هایی در شهرهای مختلف این کشور به ویژه شهرهای زیارتی اعمال شده است.     با اعمال محدودیت کرونایی در شهرهای زیارتی، تعداد زائران کاهش یافته است […]

به گزارش جامعه نیوز:

کرونا بار دیگر حرم امیرمومنان را از زائران خالی کرد+فیلم

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، با شیوع کرونای انگلیسی در عراق، محدودیت‌هایی در شهرهای مختلف این کشور به ویژه شهرهای زیارتی اعمال شده است.

 

 

با اعمال محدودیت کرونایی در شهرهای زیارتی، تعداد زائران کاهش یافته است و در ساعاتی از شب حتی هیچ زائری در حرم‌ها به ویژه حرم امیرالمومنین (ع) حضور ندارد.

13991211000203 Test NewPhotoFree - کرونا بار دیگر حرم امیرمومنان را از زائران خالی کرد+فیلم

در نجف اشرف با فراگیر شدن کرونا، امکان تردد بعد از ساعت ۱۸ در شهر وجود ندارد و این محدودیت‌ها موجب شده تا از این ساعت حرم امام علی (ع) نیز خلوت شده و‌ تعداد زائران نیز بسیار کاهش یابد. این امر در حالی است که پیش از این محدودیت‌ها از ساعت ۲۰ در این شهر اعمال می‌شد.

13991211000204 Test NewPhotoFree - کرونا بار دیگر حرم امیرمومنان را از زائران خالی کرد+فیلم

شب گذشته با وجود اینکه در ایام‌ماه رجب هر ساله هزاران زائر از نقاط مختلف دنیا در حرم علوی حضور داشتند و بیش از دو هزار ایرانی نیز در شرایط عادی به حرم امام علی (ع) مشرف می‌شد، اما ایوان نجف بسیار خلوت و غربتی در این قطعه از بهشت حاکم بود.

به گزارش فارس، در حالی که به نظر می‌رسید عراق در ماه شعبان مرزهای خود را به روی زوار باز کند، با افزایش شیوع کرونا و تعداد مبتلابان به این ویروس، محدودیت‌های شهری هم افزایش یافته است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  آتش سوزی در زیرزمین سینما/تا این لحظه فردی مصدوم نشده است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها