رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کدام عقلی قبول می‌کند که دشمن از مراکز‌مان جاسوسی داشته باشد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد سبزی نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و در موافقت با این طرح اظهار داشت: امروز ما باید نشان دهیم که مجلس در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کدام عقلی قبول می‌کند که دشمن از مراکز‌مان جاسوسی داشته باشد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد سبزی نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و در موافقت با این طرح اظهار داشت: امروز ما باید نشان دهیم که مجلس در راس امور است و باید نشان دهیم که نمایندگان انقلابی مدرس وار عمل می‌کنند.

وی افزود: این طرح هم موافق شرع و قرآن و هم موافق مطالبات مردم و هم موافق عقل است؛ قرآن می فرماید اگر احساس می کنید که خیانت می کنند و اگر ترس از خیانت بود معاهده را به سمت آنها پرتاب کنید؛ لذا باید مقابله به مثل شود.

سبزی بیان کرد: من نمی‌دانم چرا امروز بعضی‌ها نوای مذاکره سر می‌دهند چرا اینقدر غرب‌زدگی؟ چقدر باید تجربه کنیم؟ مردم ما امروز مطالبه دارند.

وی تصریح کرد: هیچگاه دشمنان راضی نخواهند شد؛ به کدام وعده خود عمل کردند؟ مگر نگفتید تحریم‌ها همه برداشته می شوند؟ اگر برداشته شد ما به همه تعهداتمان عمل کردیم، آنها به چند تعهد خود عمل کردند؟ کدام عقلی قبول می‌کند که از همه مراکز‌مان بازرسی کنند و جاسوسی داشته باشند و دانشمندان هسته‌ای ما را به شهادت برسانند؟ مگر این‌ها کم ثروت و ذخیره‌ای برای کشور هستند؟ اما ما باز هم به آنها فرصت می‌دهیم که اگر بایدن آمد امیدی هست.

نمیانده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به حال برخی آقایانی که در مجلس یک نفرش هم زیاد است تأسف می‌خوریم. چرا باید این حرف‌ها زده شود؟ لذا امروز با رای به این طرح ما باید همدل رهبر باشیم و دل داغدیدده مردم را شاد کنیم و مرحمی بر دل خدشه دار شده مردم باشیم و داغی بر دل اسرائیل بگذاریم.

این خبر را هم ببینید:  «احمد نادری» رئیس شورای اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی انتخاب شد

وی افزود: درست است که این طرح در جزئیات پیشنهاداتی باشد ما اصلا نباید فرصت به دشمن بدهیم. دشمن دشمن است چه ترامپ و چه بایدن.

سبزی خاطرنشان کرد: ما اگر می خواهیم ولایت‌متداری خود را نشان دهیم باید این طرح به تصویب برسانیم.امروز نمایندگان مردم انقلابی و ولایتمدار نشان می‌دهند که سرباز ولایت هستند و خادم مردمند و با منافع مردم بازی نمی‌کنند و تودهنی به دهن استکبار جهانی خواهیم زد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها