رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  کاپیتان چلسی: باید در ضربات آخر بهتر کار می کردیم/می توانستیم بیشتر گل بزنیم به گزارش خبرگزاری فارس، سزار آزپیلیکوئتا بعد از تساوی یک بر یک در بازی شب گذشته با رئال مادرید،گفت:ما با شجاعت بازی را شروع کردیم. می دانستیم باید در بهترین سطح خود بازی کنیم.همه چیز خوب بود […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کاپیتان چلسی: باید در ضربات آخر بهتر کار می کردیم/می توانستیم بیشتر گل بزنیم

به گزارش خبرگزاری فارس، سزار آزپیلیکوئتا بعد از تساوی یک بر یک در بازی شب گذشته با رئال مادرید،گفت:ما با شجاعت بازی را شروع کردیم. می دانستیم باید در بهترین سطح خود بازی کنیم.همه چیز خوب بود جز در زدن ضربه آخر که باید بهتر کار می کردیم.در کل عملکرد خوبی داشتیم.

در این بازی که پیکار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در ورزشگاه آلفردو دی استفانو مادرید بود، چلسی دقیقه ۱۴ توسط پولیشیچ به گل برتری رسید اما بنزما دقیقه ۲۹ گل مساوی را زد.

وی افزود:همانگونه که گفتم خیلی خوب شروع کردیم. ۲۰ تا ۲۵ دقیقه بسیار عالی داشتیم. گل زدیم و گل دریافت کردیم. می توانستیم بیشتر گل بزنیم. بازی مساوی شد و اما هنوز یک نیمه از این دیدار سخت به اتمام رسیده است.

آزپیلیکوئتا همچنین در مورد پولیشیچ که گل تیمش را زد، نیز عنوان کرد: به خوبی گل زد، بسیار خونسرد بود. او بازیکن شگفت انگیز و جوان است. حالا هم در مسیر پیشرفت قدم برمی دارد. از این که گل زد، بسیار خوشحالم چون او بازیکنی مهم برای تیم است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  مهریز 10 هزار و 800 سفیر سلامت دانش‌آموزی دارد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها