پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
کاهش 8 درصدی نرخ تردد کشوری در خرداد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

کاهش ۸ درصدی نرخ تردد کشوری در خرداد

به گزارش جامعه نیوز:

 کاهش ۸ درصدی نرخ تردد کشوری در خرداد

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در ورودی کلانشهر پایتخت در آزادراه های قزوین- کرج و کرج -تهران در محدوده های  پایانه شهید کلانتری, پل فردیس, پل کلاک و گرمدره نیمه سنگین و در برخی مقاطع سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: ترافیک در جاده مخصوص کرج- تهران ورودی تهران محدوده سه راهی فتح سنگین,در جاده تهران- ساوه در هر دو مسیر آزادراهی و جاده قدیم  پرحجم, پاکدشت- تهران نیمه سنگین و جاده تهران_ قم در هر دو مسیر آزادراهی و قدیم ( رفت و برگشت) پرحجم اعلام شده است.

وی به مه گرفتگی و کاهش دید در محورهای اردبیل- آستارا و خلخال- اسالم اشاره و بیان داشت: در ارتفاعات کرج- چالوس نیز مه گرفتگی و کاهش دید گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص آخرین وضعیت تردد های جاده ای اعلام کرد: در خرداد ماه سال جاری نرخ تردد کشوری نسبت به خرداد سال گذشته ۸ درصد کاهش داشته است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  توانگر: دولت پالس عقلانیت و تدبیر را به مردم ارسال کند