پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
کاهش ۲۵ درصدی حقوق کارمندان بزرگ ترین شرکت تولیدکننده نفت روسیه - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

کاهش ۲۵ درصدی حقوق کارمندان بزرگ ترین شرکت تولیدکننده نفت روسیه

به گزارش جامعه نیوز:

کاهش ۲۵ درصدی حقوق کارمندان بزرگ ترین شرکت تولیدکننده نفت روسیه

به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، شرکت روس نِفت، بزرگ ترین شرکت تولیدکننده نفت روسیه، به دنبال کاهش ساعات کاری ناشی از بحران شیوع کرونا، حقوق کارمندان دفتر مرکزی خود را یک چهارم کاهش خواهد داد.

روزنامه کامرسانت دیلی به نقل از یک منبع آگاه نوشت این کاهش از ابتدای ماه اکتبر زمانی که ساعات کاری به ۶ ساعت در روز کاهش می یابد، اجرایی خواهد شد.

روس نِفت، اوایل این هفته اعلام کرد ساعات کاری برای کسانی که در بخش تولید مشارکت دارند، کاهش نمی یابد؛ ۸۴ درصد کارمندانش در دفتر مرکزی این شرکت هنوز دورکاری می کنند.

به نوشته این روزنامه، اقدامات برای کاهش حقوق ها به این شرکت اجازه خواهد داد تا هزینه ها را ۴ تا ۵ میلیارد روبل در سال (۵۴.۷ تا ۶۸.۴ میلیون دلار) کاهش دهد.

روسیه در روز پنج شنبه ۵ هزار و ۵۰۹ مورد جدید ویروس کرونا اعلام کرد که در مجموع تعداد مبتلایان این کشور به ۸۳۴ هزار و ۴۹۹ مورد رسید. به این ترتیب، این کشور در جایگاه چهارم ابتلا به کرونا در جهان قرار دارد.

انتهای پیام/

 


این خبر را هم ببینید:  ربیعی: تلاش‌های مذبوحانه دشمن رو به پایان است