رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  کاهش موقتی ناپایداری‌ها در اردبیل/ ورود سامانه بارشی جدید از عصر جمعه به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده جوی ناپایدار تا اواسط هفته آتی در غالب مناطق استان است.  از صبح امروز تا عصر جمعه از شدت ناپایداری‌ها موقتاً کاسته خواهد شد، هرچند با توجه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کاهش موقتی ناپایداری‌ها در اردبیل/ ورود سامانه بارشی جدید از عصر جمعه

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده جوی ناپایدار تا اواسط هفته آتی در غالب مناطق استان است.

 از صبح امروز تا عصر جمعه از شدت ناپایداری‌ها موقتاً کاسته خواهد شد، هرچند با توجه شرایط فصلی و محلی و نیز گذر امواج دامنه کوتاه تراز میانی جو، در ساعات بعدازظهر و عصرگاهی رگبار پراکنده باران و یا رعد و برق همچنان احتمال می‌رود.

از عصر و شب جمعه هفته جاری با ورود سامانه بارشی جدیدی مجدداً بر شدت ناپایداری‌ها افزود خواهد شد که این سامانه بارشی تا اواسط هفته آینده در استان فعال خواهد بود.

با نفوذ این سامانه بارشی ابرناکی، تندباد موقتی، کاهش محسوس دمای هوا، رگبار باران و  رعد و برق، احتمالاً اصابت صاعقه، بارش تگرگ و آیگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن رودخانه‌های فصلی پیش‌بینی می‌شود.

گفتنی است؛ روز گذشته ابرناکی، وزش تندبادهای موقتی، رخداد مه و کاهش دید افقی، کاهش دمای هوا و رگبار باران و رعد و برق در غالب مناطق استان رخ داده و در برخی مناطق از جمله نمین، تگرگ شدید را شاهد بودیم.

14000209000070 Test NewPhotoFree - کاهش موقتی ناپایداری‌ها در اردبیل/ ورود سامانه بارشی جدید از عصر جمعه

14000209000069 Test NewPhotoFree - کاهش موقتی ناپایداری‌ها در اردبیل/ ورود سامانه بارشی جدید از عصر جمعه

انتهای پیام/۳۴۶۳/


این خبر را هم ببینید:  سوپرلیگ ترکیه| ترابزون با حسینی از شکست گریخت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها