رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  کاهش ساعت کار کارمندان سمنانی پیگیری می‌شود به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، فاطمه منصوری عصر امروز در جلسه کنترل پیک بار انرژی در سالن کوثر استانداری سمنان اظهار کرد: برای کاهش مصرف انرژی در ماه‌های گرم سال، پیگیر کاهش ساعت کاری کارکنان در دستگاه‌های اجرایی هستیم. وی با تأکید بر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کاهش ساعت کار کارمندان سمنانی پیگیری می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، فاطمه منصوری عصر امروز در جلسه کنترل پیک بار انرژی در سالن کوثر استانداری سمنان اظهار کرد: برای کاهش مصرف انرژی در ماه‌های گرم سال، پیگیر کاهش ساعت کاری کارکنان در دستگاه‌های اجرایی هستیم.

وی با تأکید بر اینکه جلسه کنترل پیک بار انرژی مهم است، عنوان کرد: بحث مدیریت مصرف انرژی و مدیریت منابع از لحاظ شرعی، اخلاقی و ملی بسیار دارای اهمیت است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان افزود: در دین مبین اسلام بر لزوم درست مصرف کردن و جلوگیری از اسراف تأکید شده است.

منصوری از افزایش پنج تا ۶ درصدی میانگین دما در سال جاری خبر داد و گفت: بر اساس آمارهای ارائه‌شده در سال بارشی گذشته، با کاهش ۴۳ درصدی بارندگی در استان سمنان مواجه بودیم؛ پس باید استفاده درست از منابع را مدنظر داشته باشیم.

وی همچنین خواستار مکاتبه‌ای با دستگاه‌های اجرایی در زمینه حفظ و نگهداری دستگاه‌های خنک‌کننده و بهره‌برداری از مولدهای اضطراری شد.

منصوری با تأکید بر اینکه باید تیم بازرسی از دستگاه‌های اجرایی بازدید کرده و تخلفات را به‌صورت کتبی گزارش دهند، خواستار ارائه گزارش مصرف برق دستگاه‌های اجرایی از سوی شرکت توزیع برق استان به‌صورت هفتگی شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان افزود: تمام مشکلات مطرح‌شده در جلسه پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/


این خبر را هم ببینید:  فراخوان دهمین جشنواره «تولید محتوای الکترونیکی رشد» منتشر شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها