رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 477 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  کانون فرهنگی هنری مقداد یاسوج یاری‌گر مردم سی‌سخت در روزهای سخت  به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، نشست مسئولان کانون فرهنگی هنری استان کهگیلویه و بویراحمد با نماینده ولی فقیه برگزار شد. در این نشست امیر امیرپور مدیر کانون فرهنگی هنری مقداد یاسوج با اشاره به اقداماتی که این کانون در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کانون فرهنگی هنری مقداد یاسوج یاری‌گر مردم سی‌سخت در روزهای سخت

 به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، نشست مسئولان کانون فرهنگی هنری استان کهگیلویه و بویراحمد با نماینده ولی فقیه برگزار شد.

در این نشست امیر امیرپور مدیر کانون فرهنگی هنری مقداد یاسوج با اشاره به اقداماتی که این کانون در زمینه های مختلف انجام داده اظهار کرد: بعد از وقوع زلزله شهر سی‌سخت جز اولین مجموعه هایی بودیم که در محل حضور یافتیم از شهر زلزله زده سی‌سخت بازدید میدانی داشتیم که مهم‌ترین مشکل در آن شهر را کمبود نان دانسته و به همین خاطر برای رفع این مشکل به فکر چاره اندیشی افتادیم.

مدیر کانون مقداد یاسوج ادامه داد: به همین منظور با هماهنگی موسسه حضرت خدیجه سلام الله علیها و برنامه تلویزیونی سمت خدا یک دستگاه نانوایی سیار از شهر قم به منطقه زلزله زده سیسخت آورده  و در مدت بیش از ۵۰ روز ۳۲۰ کیسه آرد چیزی معادل با ۲۳۳ هزار و ۶۰۰ قرص نان تولید و به دست مردم این شهر زلزله‌زده رساندیم.

این مدیر کانون فرهنگی هنری مساجد در شهر یاسوج ادامه داد: با راه اندازی نانوایی سیار مشکل بزرگی از این شهر برطرف شد که مردم شهر سی‌سخت رضایت بسیاری از این اقدام داشتند.

این مدیر کانون مسجد یادآور شد: بعد از راه‌‌اندازی نانوایی سیار و رضایت بالای مردمی خیرین و نیکوکاران این مجموعه را به عنوان مجموعه‌ای امین جهت توزیع کالاو و اقلام خود مد نظر قرار دادند و اقلام بسیاری از همین محل در سطح شهر و در بین مردم سی‌سخت توزیع شد.

این خبر را هم ببینید:  رزمایش هوایی ارتش جمهوری آذربایجان با مشارکت پهپادهای بیرقدار

وی گفت: توزیع ۴ هزار بسته گوشت با همکاری موسسه حضرت خدیجه و برنامه تلویزیونی سمت خدا داشتیم که در بین همه خانواده‌های شهر زلزله‌زده سی‌سخت با کمترین میزان انحراف در توزیع داشتیم.

مدیر کانون فرهنگی هنری مقداد یاسوج از دیگر اقدامات انجام شده در شهر زلزله‌زده سیسخت را توزیع ۴۰۰ تخته پتو و همچنین ۲ هزار و ۷۰۰ حلب روغن ۴ کیلویی و ۱۰۰ عدد گاز غذاپزی کوچک«پیک‌نیک» و همچنین ۴۰۰ عدد گرم کننده برقی«هیتر» بود.

وی گفت: نزدیک به ۴۵۰ جفت کفش به همت دفتر آیت الله العظمی وحید خراسانی توسط کانون مقداد به عنوان کانون معین شهر سی‌سخت در این شهر توزیع شد و همچنین نزدیک به ۳۰۰ بسته بهداشتی به همراه ۳۳۰ بسته مواد غذایی در روزهای سخت پس از این بحران توزیع گردید.

مدیر کانون برگزیده استان یادآور شد: یکی دیگر از کارهای انجام شده معرفی ۳۱۷ زوج نابارور به موسسه حضرت خدیجه سلام الله علیها و برنامه تلویزیونی سمت خدا بود که برای تعدادی از این زوج ها پرونده تشکیل و تسهیلات بدون بهره برای آنها در نظر گرفته می‌شود و به تعدادی از آنها تاکنون این تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش فارس؛ در این آیین از امیر امیرپور مدیر کانون فرهنگی هنری مقداد یاسوج به عنوان کانون برگزیده استانی با عملکرد مطلوب در زلزله سی‌سخت تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها