رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کاظمی: رفع موانع تولید شاه بیت حل مشکلات اقتصادی و معیشتی است سیدحمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نام‌گذاری سال جدید به نام سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری گفت: رفع موانع تولید […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کاظمی: رفع موانع تولید شاه بیت حل مشکلات اقتصادی و معیشتی است

سیدحمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نام‌گذاری سال جدید به نام سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری گفت: رفع موانع تولید شاه بیت حل مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور است و در سایه رونق تولید است که مشکل بیکاری، فقر و… برطرف می‌شود و در سایه رفع این مشکلات ما کاهش آسیب‌های اجتماعی را هم خواهیم داشت.

وی افزود: توجه به بحث تولید در نام‌گذاری سال‌های گذشته و امسال از سوی مقام معظم رهبری اهمیت این موضوع را نشان می‌دهد و همه باید توان خود را برای رفع موانع در این بخش به کار گیریم.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قوای سه گانه باید تمام توان خود را برای حل مشکلات و رفع موانع تولید به کار گیرند و به عنوان مثال قوه مقننه باید ریل‌گذاری‌های قانونی را انجام داده و قوانین زائد را حذف کند و در حوزه نظارت نیز با تمام توان بر حسن اجرای قوانین نظارت داشته باشد.

کاظمی خاطرنشان کرد: قوه قضائیه نیز در این موضوع می‌تواند نقش مهمی ایفا کند و با ترتیباتی جلوی تعطیل شدن واحدهای تولیدی را بگیرد.

وی افزود: قوه مجریه که اختیاراتش از همه بیشتر است طبیعتا نقش مهم‌تری در بحث تولید می‌تواند ایفا کند و وسعت اختیارات و توان قوه مجریه به حدی است که دو قوه دیگر کمک‌کننده این قوه هستند.

این خبر را هم ببینید:  سند2030 باعث از دست رفتن استقلال در حوزه‌های مختلف شده است

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قوه مجریه می‌تواند ضمن کاهش پروسه صدور مجوز و کوتاه کردن مسیر صدور مجوز برای تولیدکنندگان با جذب سرمایه بخش خصوصی از توان این بخش برای رونق تولید استفاده کند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها