پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
کارگروه جهادی و محرومیت‌زدایی در مجلس تشکیل شود - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

کارگروه جهادی و محرومیت‌زدایی در مجلس تشکیل شود

به گزارش جامعه نیوز:

 کارگروه جهادی و محرومیت‌زدایی در مجلس تشکیل شود

ایمان سرگزی فعال دانشجویی و عضو هئیت موسس گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس گفت: این روزها مردم به شدت رونق اقتصادی که آقایان دولتی وعده آن را داده بودند، شاهد هستند! و با تمام وجود آن را احساس می کنند! از قیمت دلار گرفته تا قیمت تخم مرغ.

وی ادامه داد: آقای روحانی در این کشور افرادی بودند که تخم مرغ غذای روزانه خودشان و فرزندانشان بود اما با ناکارآمدی شما  تخم مرغ هم  گران شد. امیدواریم ناکارآمدی‌تان به برجام وتحریم‌ها ربط داده نشود.

سرگزی تصریح کرد: آقای روحانی چنان از رونق اقتصادی در سال ۹۵ صحبت می‌کند که انگار هنوز خبرهای اقتصادی آن سال به ایشان نرسیده. ان شاالله جمعه ای برسد و اخبار اقتصادی و مشکلات مردم در سال ۹۵به ایشان اطلاع داده شود.

این فعال جهادی یادآور شد: این روزها فشار سنگینی بر مردم وارد است و امیدواریم مجلس یازدهم به زودی اقداماتی را برای حل مشکلات مردم انجام دهد.

وی ضمن تبریک به قالبیاف گفت: متاسفانه ریاست قبلی مجلس فاصله زیادی با مردم، جوانان و دانشجویان داشت و امیدواریم این روند در مجلس یازدهم ادامه نیابد. مسلما حضور آقای قالیباف در جمع مردم، جوانان و دانشجویان باعث می‌شود که بهتر از اوضاع مردم مطلع شود.

سرگزی با بیان اینکه استفاده از فکر و ایده جوانان و دانشجویان خیلی از مشکلات را حل می‌کند، اظهار داشت: بر همین اساس از رئیس مجلس می‌خواهیم در بخشی از برنامه های خود دیدار با دانشجویان و مردمرا قرار داده و در سفرهای استانی به مناطق محروم و کم بضاعت هم سری بزند.

این خبر را هم ببینید:  میزان کمک هزینه پرداختی به مراکز غیردولتی و حق پرستاری یا مددکاری در سال ۱۳۹۹ تعیین شد

وی گفت:‌ ایجاد کارگروه جهادی ومحرومیت زدایی در مجلس و بررسی مشکلات مردمی که حتی از حداقل‌ها برخوردار نیستند خالی از لطف نیست و امیدواریم این کاگروه در مجلس تشکیل شود تا تا اطلاعات دقیقی از وضعیت محرومان د ر خانه ملت وجود داشته باشد.

سرگزی تصریح کرد: این روزها مشکلات مسکن هم صبر جوانان وخانواده ها را لبریز کرده. اگر دولت تدبیر وامید جلوی ساخت مسکن را نمی‌گرفت علاوه بر مشکل مسکن خیلی از مشاغلی که مرتبط با مسکن بود دچار مشکل نمی‌شدند.

این فعال جهادی افزود: با شناختی که ما از روحیه جهادی آقای قالیباف سراغ داریم انتظار داریم مسئولان را نیز به همین سمت سوق دهند.

سرگزی گفت: از رئیس مجلس تقاضا داریم فرصتی را برای ملاقات با گروه جهادی شهید سلیمانی درنظر بگیرند. امیدواریم به یک گروه جهادی که در حاشیه کشور در حال فعالیت است این وقت داده شود تا پیشنهادات و راهکارهای خودمان و گروه‌مان را خدمت رئیس مجلس عرض کنیم.

انتهای پیام/