رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  کارگران فصلی ساختمان در سنندج ساماندهی شدند به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، هر روز شاهد حضورشان در چهار راه انقلاب و سیروس هستیم کارگران ساختمان و روز مزدی که گونی به دست انتظار صاحب کار می‌کشند. توزیع کار از گذشته تا کنون انضباط خاصی نداشته است موضوعی که همواره موجب […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کارگران فصلی ساختمان در سنندج ساماندهی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، هر روز شاهد حضورشان در چهار راه انقلاب و سیروس هستیم کارگران ساختمان و روز مزدی که گونی به دست انتظار صاحب کار می‌کشند.

توزیع کار از گذشته تا کنون انضباط خاصی نداشته است موضوعی که همواره موجب نارضایتی کارگران و کارفرماها بوده است.

ایجاد ایست کار و اجرای جایگاه‌های دائمی توسط شهرداری و یا بخش‌های مربوطه همواره از دغدغه‌ها و مطالبات جامعه کارگری و کارفرمایی در این استان بوده و بلاخره با گذشت چندین سال این مهم در هفته کارگر امسال تحقق پیدا کرد و صبح امروز و با حضور جمعی از مسولین و به مناسبت هفته کار و کارگر ساختمان استقرار کارگران و استادکاران بخش ساختمان سنندج افتتاح شد.

در راستای حفظ شأن وکرامت کارگران و استادکاران ساختمان و به مناسبت هفته کارو کارگریک باب ساختمان متعلق به این شهرداری واقع در چهار راه انقلاب برای استقرار این قشر زحمتکش اختصاص یافت.

حشمت‌اله صیدی شهردار سنندج در حاشیه افتتاح این ساختمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  اظهار کرد:کارگران از اقشار پرتلاش و زحمتکش جامعه هستند که همواره  باید قدردان زحمات آنان باشیم.

 وی گفت: حفظ جایگاه و منزلت کارگران ساختمانی همواره دغدغه اصلی مسئولان و مجموعه مدیریت شهری بوده است.

شهردار سنندج افزود: تجمع کارکران ساختمانی در چهاره انقلاب همواره مورد نقد همشهریان بود و یکی از مطالبه شهروندان اختصاص مکان مناسب جهت استقرار این قشر زحمتکش بود.

صیدی عنوان کرد: یکی از برنامه‌های شهرداری و شورا در این دوره اختصاص یک ساختمان برای استقرار کارگران ساختمانی بود که خوشبختانه با مصوبه شورای شهر یکی از ساختمان‌های متعلق به این شهرداری و اقع در چهاره انقلاب جهت استقرار کارگران عزیز  تعیین شد.

این خبر را هم ببینید:  پرسپولیس در هتل آکادمی قرنطینه می شود

وی  اعلام کرد: متراژ این ساختمان ۲۶۵ متر است که به انجمن صنفی کارگران ساختمانی تحویل داده شد.

شهردار سنندج از تمامی کارگران و استادکاران بخش ساختمانی هم در خواست کرد: با همکاری و تعامل لازم با انجمن صنفی در این مکان استقرار پیدا کنند.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها