رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  کارمندان زندان‌ها برای دریافت فوق‌العاده حقوق‌ به کمیسیون قضایی مجلس شکایت کنند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌ای در بخش «فارس من» با عنوان «پیگیر قانون تسرّ‌ی فوق‌العاده سازمان زندان‌ها باشید» خواستار پیگیری این موضوع از مسئولان امر شدند.  در همین راستا، با حجت‌الاسلام حسن نوروزی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 کارمندان زندان‌ها برای دریافت فوق‌العاده حقوق‌ به کمیسیون قضایی مجلس شکایت کنند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌ای در بخش «فارس من» با عنوان «پیگیر قانون تسرّ‌ی فوق‌العاده سازمان زندان‌ها باشید» خواستار پیگیری این موضوع از مسئولان امر شدند. 

در همین راستا، با حجت‌الاسلام حسن نوروزی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت‌وگو کردیم.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: باید چرایی عدم اجرای این مورد را از معاونت مالی، اداری و پشتیبانی قوه قضائیه سؤال کنیم که چرا این موضوع محقق نشده است. 

وی افزود: کارمندان سازمان زندان‌ها باید در نامه‌ای که به کمیسیون قضایی و حقوقی ارسال می‌کنند، شکایت خود را مبنی بر عدم اجرای قانون تسرّی فوق‌العاده خاص سازمان پزشکی – قانونی به سازمان دامپزشکی و سازمان زندان‌ها پیگیری کنند تا ما این موضوع را از مسئولان و متولیان امر سؤال کرده و حتی استفساریه داشته باشیم. 

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تصریح کرد: کارمندان سازمان زندان‌ها می‌توانند در این باره شکایت خود را به کمیسیون قضایی مجلس ارسال کنند تا این کمیسیون براساس وظایف نظارتی خود، عدم اجرایی این قانون و چرایی عدم تسرّی فوق‌العاده خاص سازمان پزشکی قانونی به سازمان دامپزشکی و سازمان زندان‌ها را جویا شویم. 

نوروزی در پایان گفت: کمیسیون قضایی مجلس بعد از بررسی شکایت مذکور، مسئولان ذیربط را احضار کرده و از آنها عدم اجرای این قانون را سؤال خواهیم کرد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها