رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  چهل رشته را در ورزش کارگری پوشش می‌دهیم به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، قاسم ستاری در نشست خبری هیأت ورزش کارگری استان اصفهان ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع)اظهار داشت: در هفته کار و کارگر در ۱۱ رشته ورزشی مسابقاتی در سطح کارگران استان برگزار خواهد شد؛ در راستای […]

به گزارش جامعه نیوز:

 چهل رشته را در ورزش کارگری پوشش می‌دهیم

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، قاسم ستاری در نشست خبری هیأت ورزش کارگری استان اصفهان ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع)اظهار داشت: در هفته کار و کارگر در ۱۱ رشته ورزشی مسابقاتی در سطح کارگران استان برگزار خواهد شد؛ در راستای رشته‌های انفرادی به دنبال برگزاری مسابقات خواهیم بود تا ورزشکاران به چالش بکشیم.

رئیس هیأت ورزش کارگری استان اصفهان افرود: این هیأت ۴۰ رشته و ۱۰ هزار ورزشکار را تحت پوشش خود دارد؛ تقریبا دو سوم جمعیت اصفهان را کارگران تشکیل می‌دهند از همین رو مبحث ورزش در این خانواده بسیار مهم و حائز اهمیت است.

وی، ادامه داد: به دنبال این هستیم که مدیران ارشد کارخانجات را به صورت جدی وارد ورزش کنیم، این موضوع با توجه به سخت‌افزارهای موجود در کارخانجات استان می‌تواند جان دوباره‌ای به ورزش استان ببخشد؛ چندین جلسه با مدیران ارشد کارخانه ذوب‌آهن و دیگر مجتمع‌های تولیدی استان برگزار شد تا بتوانیم ورزش کارگری را در سطح استان رشد دهیم.

ستاری، تشریح کرد: قهرمانان رشته‌های ورزشی کارگری در چندین سال اخیر پشتیبان تیم‌های ملی بود‌ه‌اند؛ ما به دنبال حمایت کارخانجات هستیم، ورزش کارگری می‌تواند کمک بسیاری در موارد مختلف به کارخانجات بکند.
رئیس هیأت ورزش کارگری استان اصفهان در خصوص منابع پشتیبانی مالی این فدراسیون و هیأت اذعان داشت: هیأت ورزشی کارگری توسط سه وزارتخانه پشتیبانی می‌شود، وزارت کار و رفاه و تعاون، وزارت ورزش و وزارت صمت پشتیبان فدراسیون و هیأت‌ها هستند.

وی در خصوص برنامه‌های هیأت ورزشی کارگری جهت استفاده کارگران کارگاه‌های کوچک استان گفت: طبق برنامه‌‌ریزی‌های که صورت گرفته مقرر شد با مدیران شهرک‌های صنعتی جلساتی برگزار شود، بهره‌برداری کارگران صنایع کوچک از ورزش به دلیل شرایط اقتصادی موجود بسیار سخت است ولیکن به دنبال اجرایی کردن این موضوع خواهیم بود.

این خبر را هم ببینید:  مسائل اقتصادی دستوری نیست و باید تعامل باشد

انتهای پیام/۶۳۱۰۷/ج۱۰/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها